Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nem lesz kínos elmenni így...

Nem lesz kínos elmenni így fogorvoshoz?

Figyelt kérdés

Már lassan egy hónapja be van gyulladva az ínyem. Tudom, hogy veszélyes, ínysorvadàs jele is lehet(sejtem sajnos, hogy az is...), stb. De eddig messze dolgoztam, és nem tudtam megoldani azt, hogy elmenjek orvoshoz. Most lenne időm. Attól tartok, hogy az orvos ezt nem fogja megérteni, és le fog ordítani engem, hogy miért nem mentem hamarabb. Mentem volna, de nem tudtam megoldani abszolút ilyen beosztás mellett.

Nem lesz így kínos megjelenni?

Holnap már mindenképp kérek mondjuk időpontot...


2021. júl. 14. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kevesebbért is lebsznak betegeket.

Magad miatt mész, nem miatta.

2021. júl. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Normális orvos nem szól be semmi miatt, és ilyesmi miatt sem. Amúgy időpontot jobb lett volna, ha hamarabb kérsz, legalábbis nálunk hetekkel későbbre adnak. Persze csak ha tudtad előre, hogy mikortól érsz rá.
2021. júl. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem tudtam előre, hogy mikor fogok ráérni. Próbáltam eddig időt keríteni a dologra, de a munkahelyem olyan volt, hogy hagyjuk is...Most sikerült elszabadulnom, és van egy kis időm. Igen, két hetet biztos kell majd várnom az időpontra.

Egyébként próbálok figyelni a fogaimra, napi kétszer három percig mosok fogat Elmex fogkrémmel, extra puha fogkefével(majd most akarom kikérni a fogorvosom tanàcsàt az elektromos fogkeféről, és ha javasolja akkor lecserélem arra), emellett szàjvizezek is napi kétszer, vitaminokat is szedek, fogorvoshoz is szoktam azért néha menni (nem 5-10 évente). Mégis begyulladt. :/

2021. júl. 14. 19:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Később még rosszabb lesz, és még "cikibb" (nem ciki amúgy, azért mész hogy meggyógyítsanak)


Normális doki nem bsz le. Ha mégis, akkor engedd el a füled mellett, ő is csinál olyan dolgokat ami miatt járna a fejmosás.

2021. júl. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fogselymet nem használsz? Vagy fogközkefét. Nekem az nagyon sokat számít. Olyan a fogsorom, hogy konkrétan a felső fogak betömködik az alsó közeibe a kaját, nem tudom, miért. Ha nem használok fogselymet, nagyon gyorsan begyullad étkezés után.
2021. júl. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!