Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hol van Budapesten olyan...

Hol van Budapesten olyan éjszakai ügyeletes fogorvos aki magán és viszonylag olcsó?

Figyelt kérdés

Nagyon bedurrant a fogam, lehet hogy bölcsességfog, nem tudom, de valami iszonyat fáj és nem hat a fájdalomcsillapító :(

Tudnátok ajánlani valakit? Ha lehet akkor 40.000 Ft-ig mert perpill nincs több pénz nálam...



2021. júl. 15. 02:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2021. júl. 15. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm de ezt én is megtettem. Személyes tapasztalatra lennék kiváncsi mert ebből nem lettem okosabb, ki van írva az ár de tartok tőle hogy többet kérnek mint pl a húzás ára. Értem hogy nem tudni előre de nem tudom kifizetni ha több.

Köszönöm azért.

2021. júl. 15. 03:06
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Gondoltam felhívod ami neked a legközelebb esik és megkérdezed.


Kerestem volna ahol én voltam anno,de az nem éjszakai.

2021. júl. 15. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
10-20-nál amúgy szerintem nem több.
2021. júl. 15. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként minden vicc nélkül ha van otthon pálinka akkor öblögess azzal vagy szaladj le a közeli kocsmába.


Nekem anno másnapra helyrehozta a fogam.

2021. júl. 15. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Tudom hogy ezt én cseszem el, de most annyira fáj hogy kétlem hogy képes lennék beszélni és elmondani értelmesen bármit :( /főleg hiszti nélkül/ De lehet ez lesz mert megbolondulok.

Köszi hogy foglalkoztál velem!

2021. júl. 15. 03:14
 7/16 A kérdező kommentje:

Már pálinkát is próbáltam, azon kívül hogy csíp és ömlik a nyálam nem történt semmi :(

Köszönöm a válaszokat <3

2021. júl. 15. 03:16
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Az már fél siker ha csíp, szerintem próbálgasd.


Tudom milyen szar. Reggel meg hívd fel szépen nyugodtan.


Nincs mit.

2021. júl. 15. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ha más nem, lehet az algoflex-el kombinálva beüt :) Most benyomtam a számba úgy hogy vattakorongot áztattam bele és azt a fog köré. Remélem rajtam is segít.
2021. júl. 15. 03:28
 10/16 anonim ***** válasza:
Adnék neked altatót szívesen biztos nem fájna. Én már 3mat benyomtam de az Istenért nem tudok aludni, pedig meleg sincs 🤬
2021. júl. 15. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!