Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogkő eltávolításrol? ( Többi...

Fogkő eltávolításrol? ( Többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval!


Fogkő eltávolítás mennyire fájdalmas fogorvosi kezelés!?

(Elég sok fogkő van a fogaimon)


Megéri megcsinálni?


Mennyi ideig tart?


Tömött fogat is lehet fogkő eltávolításban kezelni? Nem esik ki a tömés?


Milyen jótékony hatása vannak ha eltávolították a fogkövet?


Eloszor fogak betomese vagy fogkő eltávolitása?


Elhatároztam rendbe rakom a fogaimat!

Ezért mindenkinek nagyon szépen köszönöm ha válaszol a kérdéseimre további szép, kellemes napot mindenkinek!



2021. júl. 16. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Megéri, mivel a fogkőtől begyullad az íny stb. Nem fáj, érzéstelenítő krémmel bekenik előtte, fél óra az egész
2021. júl. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Nekem nem szokták bekenni, de még így sem fáj.

Néha hozzáér az ínyhez, olyankor vérzik, köpnöm kell a kis mosdószerű cuccba. Totál elviselhető.

Ha nem szedeted rendszeresen, akkor egy idő után kilazulnak a fogak. Begyullad és sok év múlva kiesik, vagy húzni kell.

Tömöttet is lehet, pár perc alatt kész van, és előbb fogkövezni szoktak, ha tömni is kell.

2021. júl. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
82%

Szerintem előbb szedest le a fogköved. Fájni csak akkor fáj ha már az ínyed alá ment. Ezért érdemes rendszeresen szedetni, hogy ez ne forduljon elő.

Egyéb esetben csak kis csikizést érzel.

Jótékony hatása, hogy nem gyullad be az ínyed, nem veszted el a fogaidat foginysorvadásban és szebbek lesznek a fogaid. Valljuk be, nem gusztusos egy fogköves mosoly.

A tömés nem esik ki, ne aggódj :)

2021. júl. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Ultrahangos cuccal kb 10 perc volt nekem amikor sok volt. Néha az ínynél kicsit kellemetlen, de sokkal elviselhetőbb mint a fúrás.
2021. júl. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%
Igen mindenképp megeri megcsinalni! Fogkovet szedesd le mivel később íny gyulladáshoz vezet! Nem fáj, nekem is szedték már le.
2021. júl. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!