Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van 1-1 duzzanat kétolalt a...

Van 1-1 duzzanat kétolalt a fogamnál, mi lehet? Illetve a fogorvos leszedi a fogkövet ha megkérem rá? Nyirokcsomóm megvan dagadva jobb oldalt a állkapcsom alatt, lehet összefüggés a kettő között??

Figyelt kérdés
2021. júl. 19. 23:03
 1/2 anonim válasza:
Nem csak simán az íny van meg dagadva? Az lehet simán a fogkőtől is.Igen le szedi.Utolsó kérdésre nem tudom a választ de nekem az például akkor van ha meg vagyok fázva ha ez segít.
2021. júl. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1000 és 1 féle dudor lehet a szájüregben, legalább ennyiféle okból. Miért gondolod, hogy ennyi információból diagnózist tudunk így felállítani. Legalább kérdést tanulj meg rendesen feltenni légyszíves, mert én pl nagyon szívesen segítenék, hogy ez egy fogeredetű tályog vagy pl az ínyed van megduzzadva. De azt sem tudom, mióta, melyik fogadnál, mekkora, milyen színű, milyen tapintatú stb.

Szerintem neked az lenne a legegyszerűbb, ha elmennél egy fogorvoshoz.

2021. júl. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!