Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A gumikat a fogszabályzón...

A gumikat a fogszabályzón éjjel is kell hordani?

Figyelt kérdés

A fogorvosom nem említette, hogy kéne vagy nem, de az első éjjel fenthagytam és reggelre nagyon fájtak a fogaim és gondoltam pár óra múlva elmúlik, de egésznap nagyon húztak ugyanúgy és nem tudtam semmit se enni.

Valószínűleg azért húzott ennyire mert először használtam, de nem találtam normálisnak, hogy nem múlt el a fájdalom egésznap, pedig direkt nem hordtam, hogy elmúlik-e.



2021. júl. 22. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, nekem azt mondta, napi 22 órát kell hordani.
2021. júl. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, ha 18 óránál kevesebbet hordod, az olyan, mintha nem is hordanád. 22-24 órát kell!
2021. aug. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! Akkor megpróbálom sűrűbben hordani, mert volt olyan, hogy amikor elmentem itthonról több órára és tudtam, hogy olyan helyre megyek ahol fogok enni akkor nem tettem fel, mert nem nagyon tudtam hogy hova tegyem el őket addig amíg kiveszem, de akkor ezt a "problémát" megoldom valahogy.
2021. aug. 4. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!