Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog húzás után...

Bölcsességfog húzás után kegyetlenül fáj 4.napja ez normális?

Figyelt kérdés
4 napja algoflex rapidon és cataflamon élek. Halistennek kiszedik a fájdalmat,de amint letelik a hato ideje,rögtön lüktet,fáj az egesz pofám. Ejjel is felkelek rá,ha mar nem hat a gyógyszer mert rögtön fáj. Nincs begyulladva,ellenőrzöm,nem vagyok lázas és nem piros...mit tudnék csinálni? Soha életemben nem szedtem ennyi gyógyszert,meg a fejfájásra sem,csak akkor ha már haldokoltam de most 4. napja 6 óránként veszem be a cataflamokat....lehet ebből bajom? Hozzá lehet szokni? Olyan,mintha már egyre rövidebb ideig is hatna.
2021. júl. 22. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális. Lehet csonthártyagyulladásod van. minél előbb beszélni kellene az orvossal.


3 bölcsességfogamat húzták ki, valamelyiket műtötték, de utána max 1 szem gyógyszer vettem be, mikor kiment az érzéstelenítő hatása.

2021. júl. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szabin van a doki, hétfő este kiszedte és mondta,hogy szabin lesz... nem.tudom mi a francot csinaljak
2021. júl. 22. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!