Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A saját körzetemben ingyenes...

A saját körzetemben ingyenes a fogászat?

Figyelt kérdés

Sziasztok,elég rossz helyzetben vagyok.

Van egy tömött fogam,ami eléggé bedurrant. Kaptam is egy időpontot fogászatra,azonban helyettesítés volt a körzeti orvosnál.

Nem is lett volna probléma,megnézte,elmondta hogy ezt bizony gyökérkezelni kell,de ennek 50ezer forint lesz a díja.Kicsit sokkolt,elvégre a TB meg hasonlók pontosan ezt fedezik nem? Én úgy tudom hogy ez még fogmegtartó kezelésnek minősül. Úgy voltam vele ennyi pénzt még magánban sem kérnek,szóval inkább megvárom a körzetit jövőhéten.

Hozzáteszem most előszőr voltam a körzetinél,előtte iskolaorvoshoz jártam de elballagtam :)



2021. júl. 23. 05:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a körzetesnél tb finanszírozott, még helyettes orvosnál is, és igen, ez bőven fogmegtartó kezelés. Amennyiben biztos vagy benne, hogy odatartozol, úgy a következőt javaslom:

Kérdezz rá megdöbbenten, hogy te úgy tudtad, ide tartozol és emiatt tb alapon jár neked. Amennyiben ők is megerősítenek abban, hogy igen, odatartozol, majd jön valami duma, hogy miért kell fizetni, akkor vedd elő ezt:

[link]

És erre hivatkozva kérdezz rá, hogy akkor itt miért írják azt, hogy…

Amennyiben ezek után is jön valami duma, akkor pedig kérj számlát a kezelésről.


Üdv: egy körzetes fogorvos (akinek a töke tele van, hogy tele az ország ilyen átverős, betegeket becsapós kollégákkal)

2021. júl. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
TBsek úgy is állnak hozzá. Fogorvoahoz csakis magához szabad menni
2021. júl. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!