Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Térképnyelvvel mit lehet...

Térképnyelvvel mit lehet csinálni? miért van?

Figyelt kérdés

január óta van nekem, október óta nem eszem húst. közrejátszhat? olvastam hogy tápanyaghiány esetleg okozhatja.

nagyon nem tetszik igy a nyelvem.


2021. júl. 23. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
B-12 hiányra tippelek, de lehet A vagy cink, folsav is. Más tünet nincs? Nem lett túl selymes vagy repedezett?
2021. júl. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szedek egyebkent b12 vitamint, nem lett repedezett, tul selymes csak azon a teruleten olyan, ahol “terkepes”
2021. júl. 24. 09:10
 3/3 anonim válasza:
Nekem a nagyon savas ételektől szokott előjönni, vagy ha valami "összekarcolja" (dió, mogyoró pl.) Ha érzem, hogy lemarta valami, alaposan kiöblítem tiszta vízzel, az általában elég is. Amikor először előfordult, elmentem szájsebészetre, ők lefertőtlenítették valami jódos dologgal, attól elmúlt, de rendszeresen visszajön, már megszoktam :-) néha használtam miatta antibakteriális fogkrémet, ami szintén segített, de azóta rájöttem, hogy tényleg semmi extra, nem kell vele foglalkozni :-)
2021. aug. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!