Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Akik magánfogorvoshoz jàrnak,...

Akik magánfogorvoshoz jàrnak, nálatok tartják az időpontokat?

Figyelt kérdés
Vagy előfordul, hogy több órát csúszik a kezelés, illetve várnotok kell, míg sorra kerültök, mert éppen jött egy "kedves ismerős"?

2021. aug. 1. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem járok magán fogorvoshoz. Hozzateszem én csak fogkő leszedest szoktam igénybe venni. Tavaly és most voltam magánnál. 2 külön hely és inkább azért hívtak, hogy menjek hamarabb. Amikor voltam akkor pedig időben behivtak.
2021. aug. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában időben hívnak be, de amikor csúsznak, elnézést kérnek. Nem ismerős miatt szokott csúszni az időpont, ahogy észrevettem, hanem váratlan pluszkezelés miatt - egy ekkora klinika nem is engedné meg magának a "rossz hírét".
2021. aug. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%

Hat ha fizetsz, de megis varnod kell valts. Menjenek mar a....

Volt nekem is ilyen,valtottam is

2021. aug. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En mindig magánba járok, tökéletesen tartják az időpontokat. Nagyon max 3-5 perc a csúszás
2021. aug. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én magánba járok fogszabályozásra, a doktornőnek sok kedves ismerőse van, aki hozzá viszi a gyerekét, de nem igazán ő diktál, hogy kit hívjanak be, az asszisztense annál inkább. Szóval ha olyan ismerős(ök) jön(nek), aki az asszisztenssel jóban van, akkor én mintha ott sem lennék, behívnak mindenkit előttem. Egy ilyen eset alkalmával fél 4-re volt időpontom, 6-kor hívtak be. De nagy általánosságban nem fordul ez elő, pontosan tartják az időpontokat, csak egyszer felbosszantott a dolog :D
2021. aug. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!