Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon jó fogorvos Budapesten?

Nagyon jó fogorvos Budapesten?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A ti tapasztalataitokra vagyok kíváncsi. Jó és türelmes fogorvost keresek Pesten. Nemrég az első alsó fogaim alsó peremén pici fekete perem kezdett lenni. Illetve a felső metszőfogam egy balrsetben letört majd visdzapótolták. A hátulján az inyem megdagadt és mintha kezdene ilyen üreg szerűség (nem tudom nyelvemmel így érzem) kialakulni a fog és ínyem között. Fáj is. S.O.S fogorvos kellene aki ést is hozzá. Sajnos sok rémhírt hallottam már és gyerekkori trauma miatt félek is.


Megbízható türelmes fogorvos aki tud sos fogadni tudtok ajánlani?



#Letört felpótolt fog
2021. aug. 5. 02:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Haifa Dentben Dr. Mohammed nagyon jó (saját tapasztalat, és nekem is barátaim ajánlották)
2021. aug. 5. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dr. Rosta Bernadette. Szakmailag nagyon meg vagyok vele elégedve, de mindezek mellett emberileg is kifogástalan: jófej, türelmes, mindent részletesen elmagyaráz hogy te is értsd mi fog történni. Az asszisztense pedig a hab a tortán, hihetetlen aranyos :)
2021. aug. 5. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nádor Dental, Dr. Németh József, egyértelműen! 🙂
2021. aug. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 ő nem a miskolci dr. Németh István testvére? Mert ha igen, akkor az öccsénél és még régen az édesapjánál is többször jártam, kiváló fogorvoscsalád, jó tudni, hogy Pesten is jelen vannak.
2021. aug. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bejelentkeztem Dr Rosta Bernadett rendelőjébe. 13.a után leírom a tapasztalataim, hátha később valaki belefut a kérdésbe 🙂 A telefonban a hölgy nagyon kedves és szinpatikus volt.
2021. aug. 5. 23:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszi előre is, ha leírod :)
2021. aug. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tegbapi tapasztalataim alapján, én is jó szívvel ajánlom mindenkinek Dr. Rosta Bernadette rendelőjét 🙂 Még jövő héten lessz egy fogtöméses köröm nála, de már nyugodt szívvel megyek.
2021. aug. 14. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!