Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha a fogam nem fáj csak az...

Ha a fogam nem fáj csak az íny, akkor is kell gyökérkezelni? Vagy mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
2021. aug. 8. 08:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha "csak" ínygyulladás, talán nem kell, de nyilván csak egy fogász fog végleges verdiktet mondani panorámaröntgen után.
2021. aug. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Ezt a fogorvosod el fogja tudni dönteni, nem neked kell előállnod ötletekkel.
2021. aug. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Oh, jesszus.😂 Nyilván nem én tervezek ötleteket adni a fogorvosomnak, csupán érdekel mi történhet majd.

Kérdezném tőle is, de szabadságon van.

2021. aug. 8. 08:43
 4/8 A kérdező kommentje:

Lol

Nyilván mutatnám neki a gyk-s válaszokat és magyaráznám neki laikusként, hogy mit hogyan csináljon. Kegyetlen😂 nem fér a fejembe hogy feltételezhetsz egyáltalán ilyet😃

2021. aug. 8. 08:50
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Pedig őszintén, megnézném a fejét, amikor megteszed! 😂


Szerintem egyébként a gyökérkezelést megpróbálják elkerülni, ha nem muszáj, ameddig csak lehet, de persze biztosat tényleg ő tud majd csak mondani, nyilván a gyulladás okától függ majd. Remélem nem lesz semmi komoly!

2021. aug. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem volt már olyan, hogy a fogam nem fájt, csak az ínyem és kiderült, hogy a fog gyökere be van gyulladva.
2021. aug. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem tipikusan szuvas fog okoz ronda ínygyulladást, ha a szuvasodás a két fog közötti területen indul. A gyökérkezelés attól függ, hogy milyen mély a szuvasodás, volt hogy kellett, volt hogy nem. Most már, ha valamelyik fogközben folyamatosan fogselymeznem kell és így is folyton begyullad, rögtön kérek időpontot.
2021. aug. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#4 Kérdező

Meglepődnél! Csomó páciens jön, hogy a szomszéd azt mondta, hogy / az interneten azt olvasta, hogy. Tehát nem a panaszt mondják el, hanem hogy ők milyen kezelésre jöttek.


A kérdésre válaszolva ha az ínyed panaszos, akkor látatlanban azt mondom, hogy VALÓSZÍNŰLEG nem kell bántani a fogat, hanem mondjuk fogkövet kell leszedni.

2021. aug. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!