Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogon lévő kis fekete...

A fogon lévő kis fekete pöttyök kezdődő szuvasodást jeleznek?

Figyelt kérdés
A bal alsó bölcsességfogamon kis fekete pöttyök vannak (mint a légyszar komolyan), abból szuvasodás lesz? Vagy már az?

2021. aug. 10. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Vagy csak fogko. Igazabol a szuvasodas is eselyes, a bolcsessegfogak nem tul acelos szerkezetuek, nem veletlenul szoktak oket kihuzni.
2021. aug. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Igen.
2021. aug. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
56%
Nem, semmi köze a fogszuvasodashoz. Nekem is vannak, minden doki mást mondott rá (fogkő, vagy hasonló lerakódás), de egyik se mondta a szuvasodást. Nekem már évek óta van, és egyetlen fogam se lukadt ki azóta.
2021. aug. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is vannak, de nem szuvasodás, mert mondta a doki, hogy egy fogam sem szuvas. Elég sűrűn lát fogorvos, mert fogszabim van. Volt fogkő leszedésem is, de ezek ott maradtak utána is, nem tudom, hogy pontosan mik. 😀
2021. aug. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem szuvasodás. Nekem a doki azt mondta, hogy úgy képzeljem el, mintha egy anyajegy lenne a fogon. Már 15 éve biztos ott vannak nálam. Legutóbb 2 hete ellenőrizte, nem szuvas, a röntgenen sem látszott eltérés.
2021. aug. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!