Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha egy rossz fogú vagy egy...

Ha egy rossz fogú vagy egy hiányos fogazatú összejön egy ép teljes fogazatú emberrel akkor az egészségesnek is kihullhat a foga?

Figyelt kérdés

2021. aug. 15. 21:27
1 2
 11/14 Meton ***** válasza:
Ha a számban van egy szuvas fog, akkor az fertőződhet. De ez mindenképpen hosszú idő és a saját lyukas fogam folyamatosan a számban van. Ehhez képest egy alkalmi nyálcsere teljesen elhanyagolható.
2021. aug. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
6-os: "No de ki csókolózna egy budos szaju, szuvas fogakkal rendelkező egyénnel?" Igazad van, de most belegondoltam, hogy több tucat olyan embert ismertem már, akiknek borzasztó állapotban voltak a fogai, volt köztük, aki még igen fiatal volt ehhez, rettenetesen büdös szájjal, hogy ki kellett nyitni az ablakot, amikor bejött (az egyik karbantartó) vagy egy kollégám, akivel emiatt nem vállaltam közös műszakot és mindezek ellenére mindegyiknek volt barátnője, illetve felesége és gyereke! Sokszor gondoltam rá, micsoda igénytelen nő lehet, aki összejön egy ilyen emberrel, aki ha kinyitja a száját, rámjön a hányinger...
2021. aug. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Meton ***** válasza:
Arról nem volt szó, hogy büdös a szája. A szuvas fog megfelelő szájhigiénia mellett nem büdös. A szájszag inkább gyomorból jön, ami teljesen más probléma.
2021. aug. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb mindenkinek kihullik, de egy kocsmai verekedés jelentősen előrehozhatja annak az időpontját!
2021. aug. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!