Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerülne egy fogpótlás?

Mennyibe kerülne egy fogpótlás?

Figyelt kérdés
Letört egy fogam, most csak egy lyuk van ott, a mellette lévő foggal úgy tört le, hogy az a rész eléggé éles és már szétkarcolta a szájamat ott, de mostanra megszoktam. Darabokban tört le a fog, bosszant mert voltam akkor fogászaton és semmit nem vett észre az orvos, persze lehet nem is foglalkozott vele. A többi fogam ép, ez az egy rejtély hogy miért jött ki onnan, nem is fájt még akkor se mikor letört. Nem szeretném ha életem végéig ott egy lyuk maradna, nagyon rég volt olyan hogy lyuk lett volna a fogam helyett, akkor is visszanőtt de ez már felnőtt fog. Kérdésem, mennyibe kerül egy ilyen fogpótlás és milyen foggal pótolnák? Ledolgoznám az árát, csak ne legyen lyuk ott. Meg a hegyes foggal szájsebészetre kéne menni? Csak mert eléggé szétszabta már a számat az az éles rész, vagy azt sima fogorvos is eltudná végezni?

2021. aug. 16. 20:21
 1/1 anonim ***** válasza:
sima fogorvos is tudja csiszolni. Nekem 38e/áron csinálnak hidat. Meg kell kérdezni a fogorvosodat, hogy milyen áron dolgozik.
2021. aug. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!