Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elvesztettem az elasztikus...

Miléna22 kérdése:

Elvesztettem az elasztikus gumikat amik fogszabályzóhoz kellenek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátnőmnél ott aludtam, és magammal vittem a kis tasakot is, azonban nem vettem ki a táskámból, pakoláskor kieshetett. Nem találtuk sehol. Július 14-én kaptam, hétfőn tervezek visszamenni. Nem szeretném azt mondani, hogy elhagytam. Azt be tudnám kamuzni hogy elhasználtam az összeset? Nem tudom pontosan mennyi darab van egy csomagban, azért kérdezem. Vagy dm-ben lehet ilyet kapni?

#fogszabályzó #elasztikusgumi #latexgumi
2021. aug. 19. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon tudaz ilyen drogériában tudtommal beszerezni, de elég sok szikott benne lenni, nem bírnám elhinni hogy elhasználtad.

Szerintem egyszerűbb őszintén elmondani, hogy magaddal vitted de véletlenül kirántottad valahol. Emberek vagyunk, megesik az ilyen, kamuzás viszont tapasztalt orvosnak feltűnik.

2021. aug. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal több értelme van elmondani, hogy véletlenül elhagytad, senki nem fog emiatt cseszegetni. Nem nagy dolog.
2021. aug. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat. Akkor hétfőn el fogom nekik mondani, hogy véletlenül elhagytam. Megy a pipa mindenkinek
2021. aug. 19. 22:20
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Maximum tovabb marad fent a fogszabalyzo, de ennyi. Legkozelebb jobban figyelsz, de kamuzni nem erdemes.
2021. aug. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én fogászaton dolgozom fogászati asszisztensként, bár nem pont fogszabályzáson, de így is rengeteget hallani, hogy elveszett, eltörött, lepattant stb. Balesetek előfordulnak, főleg fogszabályzáson. Nálunk volt olyan is akinek az ideiglenesen beragasztott koronája leesett és véletlenül lenyelte. Vagyis 100 000 forint gurult végig az emésztőrendszerén, ráadásul a garanciát csak a végleges ragasztás után szoktuk aláírni. A korona ugyan meglett, de már nem lehetett a sterilitását garantálni, ezért kedvezményes áron újat csináltunk neki.
2021. aug. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!