Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől lesz büdös rosszízű a szám?

Mitől lesz büdös rosszízű a szám?

Figyelt kérdés

Sokszor fémes ürülék szagu a lehelletem lehet ez a dohányzástól? És hogy fiatalon reggelente barna takony csomókat köhögök fel? És ha nagy levegőt veszek az orromon reggelente és kifújom a számon mélyen akkor érzem azt a rossz szagot/ízt mi lehet ennem a pontos oka? Illetve nőnek a bölcsesség fogaim és van 1-2 lyukas fogam is ... fogmosás után nincs vele gond de nap végére és reggelente nagyonrossz

Sokszor erőltetem reggel hogy kijöjjön az az undorító slájm...lehet annak van olyan szaga de mit tehetnék ellene..ez nem normális szerintem



2021. aug. 21. 00:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A felköhögés a cigitol van, de nem ettől büdös a szád

Rossz fogakra tipoelek, lehet hogy már rothad is a fogad nem csak egyszerűen lyukas.

2021. aug. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak egy kis pötty van a kozepen az egyi alsó és felső rágó fogaimon
2021. aug. 21. 00:57
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy pötty az a lyuk alul 1 és felül egy rágófogamon nem rohad lehet a bölcsességfogak is jönnek és a gyulladástól is
2021. aug. 21. 00:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el fogászatra. Van okyan is higy nem látni kívülről, de az alja már rohad. Nem viccelek. Pláne a bölcsesség fogak. Nem véletlenül szedik ki őket sokszor. Nehéz őket tisztítani ezért sokszor mire kinő már el is romlott.
2021. aug. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
A cigitől is valami borzalom a slejm.
2021. aug. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
A rossz szájíz és lehellett lehet reflux probléma is. De a fog sanszos.
2021. aug. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mnadulakő is okozhatja, vagy egyéb gyomor/étkezési problémák.
2021. aug. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!