Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális, hogy így varrta...

Normális, hogy így varrta össze a fogorvos az ínyemet? (kép) Amikor kiszedik kapok egyáltalán érzéstelenítőt?

Figyelt kérdés

Csütörtökön kihúzták a bölcsesség fogam. Össze kellett varrni. Most csütörtökön megyek vissza, hogy kiszedjék a damilt.


[link]


A rózsaszín körben lévő damil bele áll a szám oldalába és bele gebedek úgy fáj...nyugtassatok meg, hogy ez normális. Nem igazán értem mi köze van a szám belső részének (ilyen messze) a hiányzó foghoz és eléggé kétségbe vagyok esve.


(Nem az a damil nem lifeg, hanem rendesen benne van a húsban.)


2021. aug. 23. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
:( Nem akarlak megijeszteni, de nekem nem ilyen volt...
2021. aug. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%

Valószínűleg megszaladt a véső amikor kikalapálták a fogad és hosszan felvágta az ínyed - ezért kellett hosszan összevarni.


Menj vissza és vágasd le a szúrós damil véget. Házilag ne kezd el nyiszálni, mert elvágod a csomót vagy magadat.


Kiszedésnél nem jár érzéstelenítő. Épp ezért többnyire kellemetlenebb mint maga a varrás. De nem fog sokáig fájni, túléled.

2021. aug. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem kalapált O.o

Simán kikapta, csak bele tört az egyik vége a fognak.

Nyilván én nem fogok hozzá nyúlni, inkább megvárom a csütörtököt.


Mellesleg kössz, tudom, hogy túlélem, csak mostmár azt is tudom, hogy eleve leszedálva kell mennem akkor.

2021. aug. 23. 17:46
 4/7 A kérdező kommentje:
Felpiszkáltam és látom két vége van, miért varrta össze a szám belső részét az ínyel? Nem történt komplikáció semmi ilyesmi 😭
2021. aug. 23. 21:16
 5/7 A kérdező kommentje:
Valamit mondjatok már könyörgöm, nem csak a képet kell megnézni. 🤷‍♀️
2021. aug. 24. 06:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem igy nezett ki, ez igy sajnos biztos nem normalis.
2021. aug. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tegnap kiszedettem a varratot egy másik orvossal és azt mondta ennek így kell kinéznie 🤷‍♀️
2021. aug. 25. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!