Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mérhetetlenül félek elmenni a...

Nagy000 kérdése:

Mérhetetlenül félek elmenni a fogorvoshoz Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van 2 lyukas fogam. Tisztában vagyok vele hogy, ez nem egy seb ami begyógyul.

Elkerülhetetlen egy fogorvos aki rendbe rakja a fogaimat.

De valahogy nem merek elmenni,egy fogorvoshoz sem.

És persze azt is tudom hogy, addig kell mennem míg menthető de valahogy nem.

(És van egy darab olyan fogam ami gyakorlatilag az ínyemre nőt a másik fogam főlé mert nem volt neki hely.)

És nem is a fájdalomtól félek hanem inkább ettől hogy lecsesz a fogorvos hogy ilyet ő még nem látott

Valószínű csak bekébzelem magamnak de nem visz rá a lélek hogy elmenjek



2021. aug. 27. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Fogászati asszisztens vagyok, hidd el látott már rosszabbat a fogorvos mint kettő lyukas fog.
2021. aug. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

5-6 éve már betömték 2 fogamat

Bár akkor még nem ált fel az előző probléma

Fogalmam sincs akkor hogy a fenébe sikerült rávenni magam

2021. aug. 27. 19:57
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
1.es vagyok. Az emberek nagy részének vannak lyukas fogai ilyen vagy olyan okokból. Az orvosnak kettő fog betömése a mindennapjai része, a legalapabb dolgok egyike. Ezen kár aggódnod.
2021. aug. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Nyugodj meg gondolj arra hogy mindig van nálad rosszabb. Nekem van 1 gyokérkezelt fogam egy helyen nincs fogam mert a tejfog alatt nem volg maradandó. Kb 12-3 fogam be van tömve mert vagy letört vagy lyukas volt. Ki kéne húzatni a bölcsessegfogam mert nem fér el és nem tud kinőni. Van egy ciszta az egyik fogam alatt is. Szóval a te fogbajod még semmi.
2021. aug. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3 évvel ezelőtt én is 2 lyukas fog miatt féltem elmenni. Aztán megtettem, de nem volt semmi extra. Betömték és kész. Még megdicsert a fogorvos mert a többi fogam egészséges. Hidd el, általában ennél durvább esetekkel mennek az emberek.
2021. aug. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%

Engem nagyon megkínzott annak idején a fogdoki. 1 fúrás, tömés, és egy Gyökérkezelésem volt, érzéstelenítést nem kaptam. Sírva jöttem ki, pedig nem vagyok egy rinyálós típus. Azóta is gyűjtöm a bátorságot hogy menjek( 5 éve), mert kiesett az egyik tömésem.

Még nem sikerült rávenni magam.

Amúgy mindig van rosszabb , ne aggódj. A tesómnak 11 lyukas fogat találtak egyszerre.

2021. aug. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!