Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehetséges az altatás?

Lehetséges az altatás?

Figyelt kérdés
Pár hét múlva megyek kiműttetni a bal alsó bölcsességfogam fogszabályzó miatt. Fogszabályzós doki akihez járok megmutatta a röntgent, illetve hogy hol van ez a fog és hát teljesen vízszintesen nő plusz eléggé mélyen van, tehát eléggé parázok. Lehetséges olyan szájsebészt találni aki 18 év alatt altat? Tudom, nem olyan nagy cucc hogy altatás kéne de én egyszerűen nem bírom az ilyen dolgokat, még az érzéstelenítőtől is frászt kapok. Válaszokat előre köszönöm!

2021. aug. 27. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Érzéstelenítés mellett semmi fájdalmat nem fogsz érezni a műtét közben, nincs mitől tartani. Utána igen, de azt semmiképpen nem úszod meg.

Ha a szájsebész nem kifejezetten javasolja, akkor szerintem nincs értelme egy valag pénzt (100k+) kiadni érte.

2021. aug. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom milyen az érzéstelenítés, magától a tűtől parázok mert tudom milyen érzés mikor beszúrják stb. Plusz egyik ismerősőmnek is ki kellet műtettnie, és mondta hogy neki ott az idegeknél piszkáltak és félek hogy nálam feljön valami komplikáció, és hát ahhoz inkább nem lennék ébren :( De azért köszönöm :)
2021. aug. 27. 23:47
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Egy kicsit fog fájni az injekció , de ki lehet bírni , utána semmit nem fogsz érezni
2021. aug. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Fogyatékosok és nem együttműködő betegek esetén jön szóba az altatás. Egyébként pedig egy teljesen felesleges kockázat az altatás, elaludni ugyanis még mindneki elaludt, de nem mindenki ébred fel. A teljesen vízszintes fog szinte mindennapos a szájsebészeten,úgyhogy ettől felni nem kell
2021. aug. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!