Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy válasszak magán fogorvost...

Hogy válasszak magán fogorvost elsőnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Eddig felnőtt fogorvosnál sztkban 2x voltam egy dokinál de feleslegesen mivel a fájdalom nem szűnt meg és eléggé hanyagul dolgozott sőt utána rá történt az, hogy letört egy fogam amit talán észre kellett vennie mert röntgen alapján semmi gondom nem volt pedig egy jó ideje a fél jobb pofám gyulladásban van néha. A törött fog viszont nem fájt sőt előjelét se észleltem ennek, viszont egy másik fogam is már jobban töredezik pedig megnézte akkor és nem vélte gondnak. Szóval pót fog kéne ami gondolom szájsebészet. Én több rossz fogat megállapítottam ami nekem esztétikailag kényelmetlen ezért is szeretnék jól dolgozó fogorvoshoz menni. Sőt fehéríteni is szeretnék. Meg úgy érzem, hogy az egyik fogam alul kicsit úgy áll mintha nyomná a mellette levőt lehet ez is a fájdalom forrása de ha nem akkor is zavaró. Szóval több problémám lett mint fogorvos előtt és ha kell fizetek érte csak dolgozzon jól és ne hagyjon úgy hogy még megöl a fájdalom. Sajnos jelenleg algoflex az egyetlen ami enyhíti ezt az égő érzést de nem sokáig és egy hamar nem tudok eljutni orvoshoz mert még nincs elég pénzem. Hogy válasszak magán fogorvost, mi alapján érdemes? Egy magán jobban kezelésbe veszi a dolgokat mint sztks vagy ő is lehet ilyen hanyag? Vissza menni az előzőhöz nem szeretnék de nem tudom hogy sztkban lehet e válogatni fogorvosok közül. Bocsi ha hosszú.



2021. szept. 2. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Területileg hol keresel fogorvost?


Ahogy észre vettem, árban nincs különbség, de azt is tapasztaltam, hogy nagymenő orvoshoz sem kell feltétlenül menni tisztességes munkáért.

2021. szept. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Budapesten.
2021. szept. 2. 21:30
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

Google velemeny se biztos h igaz.



Az irast nem olvastam, bocsi.

Tobb vesszo kellene, átláthatatlan ez nekem fel10kor..

2021. szept. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3.pedig nem írtam olyan sokat és ha nem olvasod akkor max ne kommentelj, ilyen egyszerű és van benne vessző...
2021. szept. 2. 21:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Én először fogkoleszedesre mentem, hogy felmérjem a helyet. Keress a közelben valakit, akinek beleférnek az arai és próbáld ki. Ha nem tetszik, odébb állsz.
2021. szept. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5.pont fogkövet szedett le elsőnek pedig nem is ez volt a nagyobb probléma, de így is fáj ennek ellenére. Vagy az ínyem van gyulladásban, de lehet a rossz fog is.
2021. szept. 2. 21:45
 7/9 A kérdező kommentje:
Viszont hogy mondjak majd el ennyi problémát a fogorvosnak mobilon? mert gondolom elsőre telefonon kéne egyeztetni és ennyi lehet eszembe se jut majd akkor. Meg nyilván nem első alkalomra várom a csodát de jó lenne ha már nem fájna ennyire.
2021. szept. 2. 21:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Telefonba nem is kell ilyen reszletesseggel belemenni. Azt kelk mondani, hogy van néhány problémád, amit kezeltetni szeretnél, és most csak egy konzultációra kersz idopontit egyelőre. Aztán, ha kerdezik a telefonban, akkor elmondod reszletesen is.
2021. szept. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1. Vagyok

Én Budapesten 2 helyen voltam magánfogorvosnál.

Az egyik a smilefactory a másik a harmóniadental.

A smilefactoryben az egyik szajsebesz(pintér Gábor), ő varrta össze pár éve a számat egy kutyás baleset után és gyönyörű munkát végzett. Nem kellett további plasztikai beavatkozás csak annyit csináltam, hogy szajtetovalassal korrigaltattam az elcsuszott vonalakat

2021. szept. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!