Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tűrhető a fogszabályozó feltétel?

Tűrhető a fogszabályozó feltétel?

Figyelt kérdés

Holnap felrakják a fogszabályozó ívemet, mire számítsak, mennyire lesz hánytató, fájdalmas?

Eléggé be vagyok szarva, nem tudom milyen lesz.



2021. szept. 8. 20:21
 1/6 anonim válasza:
100%
Nekem decemberben tették fel. Maga a feltevés nem volt fájdalmas, utána viszont fájt a fogsorom, ahogy ugye elkezdett "dolgozni". Pár napig nem nagyon tudtam rendes ételt enni, csak pépeset. Ha mész vissza kb. havonta, akkor a fogorvos fog majd húzni a dróton, és pár napig ismét fájni fog. Bár nekem volt olyan húzás, ami után simán ettem mindent, meg sem éreztem. Szóval így összegezve annyira nem vészes, rosszabb esetben fájdalomcsillapítót is tudsz bevenni. Talán még annyit fűznék hozzá, hogy előtte azért egyél rendesen, estére meg valami könnyen rághatót egyél, pl. tejberizs, rizskása, főzelék, leves, stb.
2021. szept. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kicsit sem fájt, utána is max. kellemetlen volt, de nem fájt. Hagyományossal felrakás után jobban fájhat/húzódhat.
2021. szept. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Tűrhető-e? Van pár millió ember aki túlélte, viszont senki nem halt bele. Tehát tűrhető.
2021. szept. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Teljesen tűrhető. Nekem a végére kiszáradt a szám és furcsa volt, hogy tele lett fémmel, de egyáltalán nem éreztem, hogy kellemetlen vagy hányato lenne. Amikor beletették az ívet, éreztem, hogy feszül itt-ott, de fájni csak este kezdett el. Maga a folyamat egyáltalán nem fájdalmas, csak hosszú.

Az én esetem elég viccesre sikerült, augusztus 20-i hoszzu hétvége előtt kaptam meg, én voltam aznap az utolsó páciense a dokinak, és a fejem fölött az asszisztensssel töviről-hegyire átbeszélték, hova mennek kempingezni a hétvégén, kikkel, mit visznek, még nincs semmi bepakolva..szóval nagyon jól szórakoztam abban az 1 órában:D

2021. szept. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Felrakták, nem fájt, kissé kiszáradtam, nagyon könnyű volt. Legalábbis nekem. ;)

Szép napot!

2021. szept. 9. 14:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikor fel rakták nem volt semmilyen különös érzés , rá pár órára el kezdett fájni az első 4 nap nekem szenvedés volt , de utanna simán tűrhető lett. 4. állítás után picit kellemetlen volt az első 2 nap kb 9-10 állítás utan már egyáltalán nincs semmi kellemetlen érzésem sem picit fura 1-2 nap meg szokom és ennyi , de mindenkinek más van akinek elsőnek hetekig fáj és minden állítás után is sokáig fáj, de van akinek egyáltalán nem fáj soha
2021. szept. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!