Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Volt màr valakinek gôcos foga?

Volt màr valakinek gôcos foga?

Figyelt kérdés

Panoràma röntgen kimutatta , hogy korona alatt az egyik fogam gôcos.

El lett kezdve a kezelés, mellé társul egy makacs bőrkiütés probléma, hajhullàs stb.

Elvileg ez okozza, arra lennék kíváncsi , hogy mennyi idő után jött a javulàs, miután végzett a fogorvos a foggal.

Illetve kinek , milyen tapasztalata van gôcos foggal.



2021. szept. 9. 17:33
 1/6 xp ali ***** válasza:
Volt. Gyökérkezelik, és többnyire meggyógyul. Ez a kezelés eltarthat pár hónapig is. Ha kész, letömik véglegesre és vissza a korona. Maga a gyógyulás tovább tart és olyan is előfordul néha, h sikertelen a gyökérkezelés. Leginkább akkor, ha már volt az a fog gyökérkezelve is gyökértömés csere volt. Ha az egyéb tüneteid nem múlnak, akkor azok mástól vannak. Nem vagyok orvos.
2021. szept. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Most vagyok a gyökér fúrás részénél. Tettek bele gyógyszeres vattàt.

Sajnos első póttömésre gyokerlezelés, után bedurrant az inyem, kikelett szedni, fúrni gyökért , és vatta.. Ma megyek újra. Remélem nem tart hónapokig :/

2021. szept. 20. 07:37
 3/6 anonim válasza:

Nálam is ez a helyzet.

Hajhullás miatt elmentem fogászati góckutatásra, viszont nálam 2 is van.

Az egyik fogamat gyökér kezelték a másikra még várnom kell.

2021. szept. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem most került bele póttömés, gyökérbe meg valami gyógyszeres cucc. 3 hónapig havi egyszer kell mennem hogy àtkezelje. Utàna röntgen és ha minden oké, akkor befejezi töméssel. Sajnos hónapok mire a góc tünetek elmúlnak :/
2021. szept. 20. 20:48
 5/6 anonim válasza:

Nálam mondjuk könnyebben ment.

Kaptam egy gyogyszeres tömést 3hét elteltével meg egy véglegest, ja és csináltak 2 felvételt a fogamról

Teljesen rendben van már

2021. szept. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elmult a hajhullas a kezelès utan?
márc. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!