Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan lehet aludni éjszakai...

Hogyan lehet aludni éjszakai fogszabályzóval?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan zavar hogy valami a számban van,amitől ráadásul nyelni sem tudok.

2021. szept. 9. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem egyszerű a dolog, de bármennyire is hihetetlen meg lehet szokni. Nem tudom mikor kaptad, de max. egy-két hét és megszokod. Én már 4 évig hordtam az állandót, majd amikor levették kaptam az éjszakait. Először nagyon rossz volt, de ma már elmondhatom, hogy észre sem veszem. Meg kell próbálnod, nem foglalkozni vele, ne görcsölj rá, ne foglalkozz vele. Csak türelem, drukkolok! Sikerülni fog!
2021. szept. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszöönöm,tegnap kaptam tehát friss a dolog.Nekem is állandó fogszabályzás után adták.Remélem minden okés lesz.Neked is kitartást
2021. szept. 9. 20:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezt majd egyszercsak megszokod. Mindenki megszokja :)
2021. szept. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Gyerekkoromban fél év alatt nem tudtam megszokni az éjszakait, sajnos az orvos is elismerte, hogy ez sajnos ilyen, hányingerem volt, mert akkora nagy volt. Azt mondta, hogy mást nem tud ajánlani, tehát vagy megszokom, vagy abbahagyom, én abbahagytam.
2021. szept. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
Én sem tudtam megszokni, másfél évig volt. Nem tudtam nyelni tőle, alapból rossz alvó vagyok de akkoriban még rosszabbul aludtam.
2021. szept. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az éjjel hála nem volt semmi gond,simán tudtam aludni tehát hamarosan teljesen megszokom remélem
2021. szept. 10. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!