Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Létezik olyan, akinek egyetlen...

Létezik olyan, akinek egyetlen lyukas foga sincs? Tehát nem azért nincs, mert be van tömve, hanem egyébként sem lyukas. Ti naponta hányszor mostok fogat? Nagyon alaposan csináljátok, vagy nem annyira? Miket használtok a fogápoláshoz?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran esztek édességet?
2021. szept. 13. 20:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
67%
Reggel, este mindig mosom és napközben is, de attól függ mennyi kávét iszom vagy eszem-e édességet, ezek után is szoktam, mert nem szeretem ha az íze megmarad.. így 1-2 még napközben szokott lenni. Komolyabb elektromos fogkefét használok és szájvíz is ha szükségesnek érzem. Nagyon rosszak a fogaim, sok tömött, 3 implantátum. Már általánosban húztak ki csontfogat, nem volt egy nagy szakértő az orvos, a szüleim pedig nem vették elég komolyan. Sajnos most szenvedek a javításukkal, ami nem kis összeg és fájdalommal jár.
2021. szept. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
67%

#11es vagyok

Azt nem írtam, hogy édességet nagyon ritkán eszek, nem szeretem. 26 L

2021. szept. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem alapból genetikailag nincs

Ugyanígy eszek egészségtelen kaját meg minden de fogorvos se mondta soha

2021. szept. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nincs rossz fogam, fogkövem sem volt soha. Napi 2x szoktam fogatmosni, elektromos fogkefével, fluoridos fogkrémmel, szájvizet is használok minden nap, illetve fogselymezek. Biztos a genetika is közrejátszik, de szerintem fontos hogy rendszeresen és helyes technikával mossunk fogat. Érdemes kerülni a dohányzást és a túlzott cukorfogyasztást is.

25N

2021. szept. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!