Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabisok!Nektek csináltak...

Fogszabisok!Nektek csináltak mindig teleröntgent a panoráma mellett fogszabi miatt?

Figyelt kérdés

2021. szept. 17. 08:05
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Nem értem a kérdést...
2021. szept. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mi nem világos?

Fogszabályzó előtt a fogorvos csináltat röntgent. Panorámaröntgent(a fogak állapota miatt) és teleröntgent(a harapás miatt). Az a kérdés, hogy van, akinek csak az egyiket csinálta és mégis felkerült a fogszabi?

2021. szept. 17. 08:29
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a húgomnak anélkül szabályoztak. Nekem most volt tele is előtte.
2021. szept. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Semmilyen röntgent nem csináltak neki? Hány éves a húgod? Állandó fogszabit kapott?
2021. szept. 17. 13:15
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Neki nem. Panorámát sem. Olyan 12 éves kora környékén tettek fel neki rögzített fogszabályzót csak felülre. Alul nem is volt neki. És igen, én is azt gondolom, hogy ez így nem professzionális, de hál istennek nincsen semmi gondja, szépen megmaradt az eredmeny is. Most 22 éves. (Az is lehet egyébként, hogy olyan nagy harapása rendellenessége neki nem volt, csak egy kis torlódás.)
2021. szept. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettőt csináltak.
2021. szept. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csináltak mindkettőt
2021. szept. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

Csináltak mind a kettőt. Plusz minden állítás előtt csinálnak panoráma röntgent , hogy lássam a tényleges változást.

Magán dokihoz járok , mivel az SZTK-s doki rá nézésre mondta , hogy fogszabalyzás előtt 6 fogamat ki kell szedni amibe sem én nem mentembele sem a szüleim .

2021. szept. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért minden állítás előtt kicsit túlzás a panoráma, tök sok “felesleges” sugárzás, nem is ajánlják ennyiszer.
2021. szept. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!