Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy működik egy fogpotlás?

Hogy működik egy fogpotlás?

Figyelt kérdés
Na ez igazából úgy van hogy megvan a fogam csak valahogy nem akkora mint a többi és engem zavar hogy ezt hogy lehet pótolni?

2021. szept. 25. 13:37
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
79%
Elmész a fogorvoshoz és ezt elmondod neki. Először megnézi, hogy milyen állapotban van, milyen pótlás jöhet szóba, készül róla röntgen. Utána lenyomatot vesz és 1-2 hét múlva kb. kész a pótlás, visszamész, felragasztja.
2021. szept. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ja azt kifelejtettem, hogy természetesen lecsiszolja, hogy a pólásra előkészítse a fogadat.
2021. szept. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Hát nem így. A harapásod ezekhez a fogakhoz alakult ki. Ha ezt a kialakult helyzetet megbontod csupán esztétikai okokból, akkor magaddal szúrsz ki.

Amúgy szerintem nincs az az ép eszű fogorvos, aki ezt megcsinálná neked. Ha csak nem fogsz ki valami pénzéhes kóklert, aki jól lehúz és csinál neked egy jó nagy problémát az állkapcsoddal.

2021. szept. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ, nyilván nem szeretnék magamnak bajt csak kicsit zavar és gondoltam Megkérdeznem hogy van e rá megoldás
2021. szept. 25. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!