Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Több fogam letört, mi a gond?

Több fogam letört, mi a gond?

Figyelt kérdés
Voltam fogászaton de röntgenen nem vett észre semmi bajt az orvos viszont utána már 2 fogam is letört az egyik meg konkrétan kitört így ott nincs semmi most. Harapáskor néha fáj az egész fogsorom és sokszor mintha az egész íny gyulladna ami elviselhetetlen. Viszont egy harmadik fogam is lehet letört az előbb de nem érzem hogy melyik pontosan. Viszont ezek érdekes nem fájnak úgy mint ahogy az egyik fog amit betömött pedig azt hittem ha kezeli akkor elmúlik a fájdalom, de utána rosszabb lett...Pont annál az egy fognál fáj a legjobban. Mosom rendesen, nem eszek sok cukrosat de mégis..Sztkban lehet váltani fogorvost ha elégedetlen voltam a munkájával? Fizetősre jelenleg nincs pénzem sajnos.

2021. szept. 28. 12:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Igen, amikor telefonalsz, próbáld megjelezni, hogy ha van ra lehetőség, akkor mennél egy másik fogorvoshoz.

Ha ez másik körzetet jelent, akkor az orvos döntheti el, hogy elvállal-e, nem kötelező neki.

2021. szept. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!