Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért van az hogy néha nem...

Miért van az hogy néha nem tudom kényelmesen becsukni a fogsoromat?

Figyelt kérdés
Néha mintha elállna a fogsorom vagy hogy mondjam és kényelmetlen amikor összecsukom. De ez nem mindig van így. Nem kattan ilyenkor az állkapcsom se semmi csak nem tudom miért van ez..Röntgen nem mutatott elváltozást vagy csak hanyag volt mert amúgy elégedetlen voltam a munkájával. Sosem volt fogszabályzóm mellesleg.

2021. szept. 29. 02:07
 1/9 l0m3x ***** válasza:
0%
Jó lenne tudni a korod.
2021. szept. 29. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
24N de nem tudom miért fontos fogproblémához..
2021. szept. 29. 15:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Fogorvos mondott valamit?
2021. szept. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3...semmit. ezt még meg se kérdeztem amúgy is hanyag volt

ezért kérdezem itt...!

2021. szept. 29. 19:45
 5/9 l0m3x ***** válasza:
20%

Elsőnek is azért kérdeztem a korod, mert más szabályok érvények koronként. Szóval ezért fontos.

Amúgy meg ne kérdezz ha nem érdekel a válasz.

2021. szept. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Amúgy meg ne kérdezz ha nem érdekel a válasz...

meg érdekel, hol írtam hogy nem érdekelne? nem értem mire jó ez a vitatkozás és miért lennék hülyegyerek? válaszoltam a kérdéseidre...O_o

2021. okt. 2. 02:26
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Szted erre kapsz választ okoska?

Orvos fogja tudni. Elmész magánba

2021. okt. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7...azért itt is lehet kérdezni, ha nem tudsz rá választ akkor menj el és ne veszekedj velem okoska.
2021. okt. 2. 14:50
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, lehet, hogy rossz a harapásod, de ezt látatlanban mi tényleg nem tudjuk megmondani. Ha az előző fogorvosod "hanyag" volt, akkor keress másikat, mert ő tud neked segíteni ebben.


Nem mellesleg 5., semmilyen normális választ nem adtál, úgyhogy jogtalan a felháborodásod. Nem értem, hogy egyesek miért nem képesek egyszerűen csak a kérdésre válaszolni okoskodás helyett. Az egyetlen dolog, aminél számít a kor, hogy idővel már nem mozognak olyan könnyen a fogak, ennyi, de ez ebben az esetben lényegtelen.

2021. okt. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!