Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek gáz lenne ezt...

Szerintetek gáz lenne ezt előre megkérdezni a fogászattól (pl emailben) ahová menni akarok, h vállalnak e ilyen esetet?

Figyelt kérdés

mélyharapásom van,amelynek szerintem egy speciálisabb esete áll fenn (class II. division II. az angol neve), és már két orvos is elküldött a fenébe vele,hogy nem vállalja.

Én persze szívesen kifizetem a konzultációs díjat,de az előző helyen 40 ezret fizettem azért h 5 percig arról győzködjön az orvos h jól van ez így nekem,hagyjam a picsába.


2021. szept. 29. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Megkérdezheted, de azt fogja visszaírni, hogy látnia kell.

Mindamellett gáz, hogy ennyit elkérnek, és lényegében nem csinálnak semmit.

2021. szept. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hát igen, és ettől félek h bele futok megint egy ilyenbe. mire megtalálom az orvosom a 10ik helyen,addigra egy vagyon költök a konzultációkra.


Am arra gondoltam,h lehet ez a típusú harapást nehéz kezelni, és ezért utasítanak vissza,gondoltam hátha már az elején elküldene aki nem akar vele foglalkozni.

2021. szept. 29. 15:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Általában a fogászatok honlapján fent vannak a konzultációs díjak, vagy ha már telefonon kérsz időpontot, akkor megkérded, hogy mennyibe kerül.
2021. szept. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!