Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 3 napja húzák a fogam.Érzékeny...

3 napja húzák a fogam.Érzékeny,leginkább estére fáj. Van benne valami fehér amit nem tudok hogy micsoda. Normális,hogy még mindig fáj és az a fehér? A dokim annyit mondott mikor húzta ne piszkáljam,szivogassam.

Figyelt kérdés

2021. szept. 30. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden ok.. Ne piszkáld ne szivogasd, fogmosáskor is ovatosan.
2021. szept. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Pelenkásfiú ***** válasza:
100%

Nincs benne semmi fehér. Az íny ilyen színű, amikor begyógyul.

Én is azt hittem egyszer, hogy bennemaradt egy pici fogdarab, aztán utánanéztem...

Mennyivel egyszerűbb lenne, ha ezt megemlítené a fogorvos.. plusz 5 másodpercébe telne.

2021. szept. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Még mennyi ideig fájhat? Honnan tudnám ha begyulladna?
2021. szept. 30. 10:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Még pár napig érzékeny lehet. Ha begyulladna, pontosan úgy fájna, mintha még benn lenne a gyulladt fogad.
2021. szept. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

de jó hogy ide találtam, ugyanígy vagyok én is :)

én megpiszkáltam, csak hozzáértem óvatosan mert olyan színe volt mint amit ettem a napokban és féltem hogy benne marad valami kajamaradék és bajt csinál. de nem az volt.


egyébként valaki tudja ha benne maradna valami kaja és begyógyulna akkor mi lenne? begyulladna, fájna? (remélem a nyálmozgással kijön azért)

nekem húzáskor nem fájt mert elhalt fog volt

2021. okt. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös. Nem szabad piszkálni, pontosan az a fehér valami(vérdugónak nevezik) védi a sebet, hogy ne menjen bele semmi. Ha az kijön, elfertőződhet a seb.
2021. okt. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem szedtem ki csak megérintettem hogy morzsa vagy a seb része, ugyanott van. de kösz a segitséget
2021. okt. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!