Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elöl nagyon összenyomta a...

Elöl nagyon összenyomta a bölcsességfogaim a fogaimat, folyton fáj, meg is látszik nagyon, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Hátul is fáj, ahol érzem nő, de elöl nagyon összenyomott mindent... Nagyon zavar.


El voltam tavaly a fogorvosomhoz, azt mondta, nincsen bölcsességfogam, nem kell kiszedni semmit.


2021. szept. 30. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Menj el újra fogorvoshoz, ő ki tudja húzni a fogad, vagy tud fogszabályzót ajánlani
2021. szept. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt kiműteni kellene, mert az íny alatt van és sima fogorvos nem jó, csak szájsebészet... Amihez tőle kellene beutaló, de hiába megyek oda...
2021. szept. 30. 14:53
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire nem fernek el, valoszinuleg ki kell oket huzni/muteni (ha van, ami meg nem nott ki), utana pedig fogszabalyzoval helyrehozhato a “kar”.

Lehetoleg masik fogorvoshoz menj, ne ahhoz, akinel legutobb voltal.

2021. szept. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy nincs bölcsességfogad röntgen alapján mondta?
2021. szept. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem, csak belenézett a számba....
2021. szept. 30. 15:20
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak nincs kinőve, de az ínyed alatt simán lehet ferde is, és nyomja össze a fogsorod két irányból. Menj vissza és mondd meg hogy nem így nézett ki a fogsorod, és mondd meg neki hogy fájnak a bölcsességfogaid. Ha akadékoskodik, hogy de nincs is, kérdezd meg tőle, hogy belát az ínyed alá?
2021. szept. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát oda inkább nem megyek, szerintem hiába. Olyan hülyén éreztem magam, meg hát nem is szájsebész...


Csak az a baj 30-50.000 forintom meg nincs erre, aztán szerintem alul sem férne el, akkor plusz ennyi...

2021. szept. 30. 16:32
 8/9 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy fájnak, de nem hitte el... Azóta elég szépen összenyomta...
2021. szept. 30. 16:33
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el, hogy milyen fogorvos lehet ez, hogy röntgen nélkül kijelent ilyet. Nekem bele sem nézett addig a számba (mert felesleges), amíg nem vittem röntgenképet. Így két-három nap múlva, de képpel bedöcögtem és ott látszott szépen, hogy bár én csak a két alsót éreztem, már felül is szinte a kibújás szélén áll mindkettő.


Nekem azt mondták, hogy egy nagyon szépen nő, három lehet problémás, és menjek vissza (szintén képpel), ha fáj vagy ilyenek, és akkor kapok időpontot szájsebészetre.

2021. szept. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!