Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Jó a fogorvosom?

Jó a fogorvosom?

Figyelt kérdés

Vagy helyesebben, honnan tudom, hogy jó a fogorvosom? Elmentem egy rendelõbe, amit egy ismerõsöm ajánlott és egy távoli rokonunk is ott dolgozik. Akit az ismerõsöm ajánlott az már nem dolgozik ott, a rokont pedig a recepció nem engedte, mondván õ csak sebészettel foglalkozik(azóta találkoztunk vele és mondta, hogy nyugodtan szólhattunk volna neki). Anyum így a recepciós által ajánlott fogorvoshoz foglalt nekem idõpontot.

Igazából a dokival nincs bajom, mert kedves, válaszol a kérdéseimre, és elmagyaráz mindent, amit szeretnék.(egy fiatal dokiról van szó, akit érdekel). Csinált nekem egy tömést, és hét vagy hat barázda zárást. Ez már lassan 5 hónapja. Szerintem minden rendben van. Viszont én egy ilyen túl gondolkodó típus vagyok és már kikészítem saját magam a 'mi van ha'-val. Mindent beképzelek magamnak, hogy íny recessziom van vagy, hogy minden fogam rohad, szuvas, túl sárga (ezek logikailag lehetetlen). Remélem nem gondoltok bolondnak és köszönök minden választ.

U.i: a végtelen türelmet is köszönöm, ami ennek a "kis regénynek" az elolvasásához szükséges volt.



2021. szept. 30. 19:37
 1/3 A kérdező kommentje:
17/L
2021. szept. 30. 19:39
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább egy kezdődő hipochondria. Mindenféle rossz szándék nélkül mondom, hogy beszélgess el egy pszichológussal.
2021. szept. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akármilyen is legyen a fogorvosod, mi így akkor sem tudjuk megmondani, hogy mi van a fogaiddal. Ezt ő érti és látja.
2021. okt. 20. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!