Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Teljesen kinőtt bölcsességfoga...

Teljesen kinőtt bölcsességfogat kitud húzni a fogorvos?

Figyelt kérdés
Hétfőre kaptam időpontot, kiesett egy régi tömés, és ahogy látom alatta eléggé el van szuvasodva. Első pár nap egyáltalán nem fájt, de 1 hét elteltével már sajog, fáj a fülem. Én ezt már nem szívesen tömetném, pláne nem gyökér kezeltetném(főleg hogy nagyon hátul van). Ha kitudja húzni, akkor ennek a gyógyulási ideje hosszabb, mint egy normál fogé, számíthatok hosszabb ideig tartó fájdalomra?

2021. okt. 2. 16:48
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha már ki van nőve persze. Műteni csak akkor kell, hogyha felszín alatt van és pl vízszintesen nő. Sajnos gyógyulási időt nem tudok mondani, de nekem volt bölcsesség fog műtétem és ott kb 1 hét volt úgyhogy neked majd biztos kevesebb lesz.
2021. okt. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!