Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy érhetném el a tökéletes...

Hogy érhetném el a tökéletes fogsort és mosolyt?

Figyelt kérdés

Évek óta küzdök a fogfájással, szuvas fogakkal, kitört fogak, sok fogam eláll egymástól, az felső metszőfogak túl nagyok már. Sok bajom van és szeretném végre elérni azt a fogsort amit a fog reklámokban lehet látni vagy hírességeknél. A tökéletes gyöngy fehér síkegyenes fogsort egészséges rózsaszín ínnyel ahol nincs semmi hiba és semmi fájdalom kívül és belül. Elegem lett a feleslegesen megjárt sztkás orvosokból, sokszor hanyag munkát végeztek. Sőt fájdalommal hagytak. Soha nem tudtam szépen mosolyogni. Valahogy a szám ferde és erre még a fogaim is rátesznek. Az összes fogamat szeretném kezeltetni, ha már egy kis törés van azt is de úgy hogy amit a doki is észrevesz mint hiba. Fizetnék akármennyit, csak elérjem ezt. Hogy kell az ilyen problémát a fogorvosnak elmondani? Képet érdemes mutatni hogy milyen eredményt szeretnék elérni a mostani állapothoz képest? Hogy zajlik egy ilyen kezelés és mi a menete? Budapesten kiket ajánlotok ilyen célra? Ha több alkalom, türelmes leszek de szeretnék egészséges és gyöngy fehér fogakat amiket továbbra is megtudok tartani olyannak. Hogy kell rendesen fogat mosni és milyen egyéb tevékenységeket kell még hozzá gondolok itt nyelvtisztításról, fogselymezésre stb és milyen termékekkel.

Ilyen eredményt szeretnék: [link]

Itt tökéletesen látszik hogy a felső metszőfogak nem túl nagyok sem hegyesek mint más képeken, viszont szépen egy síkban vannak a többivel ami fontos lenne nekem.

24N



2021. okt. 2. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én kérdésem az hogy ki ne szeretne ilyen fogsort. Nekem is ferde a szàm is.. Ferde fogam is van sok tömött stb. Ehez sok idõre lenne szükség, szerintem a fogorvos még örülne is neki már ha van rá pénzed, ez olyan mint amikor a fodrásznak mutatsz képet milyen hajat szeretnél, pont ugyanilyet nem tud összehozni esetleg hasonlô szépet de ha nagyon rà àllsz erre akkor elobb utobb meglesz.
2021. okt. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mint írtam türelmes vagyok.:)

Persze hogy pont ilyen eredményt nehéz elérni de megközelítőleg ilyesmit szeretnék és tennék is érte. Csak kérdés hogy kéne ilyesmit kérni a fogászaton. Hogy mit mondjak ha már konzultálásnál leszek.

2021. okt. 2. 22:47
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

Ùgy olvasom, hogy nagyon elkötelezted magadat, és ngyon helyesnek is tartom.

Keress egy privát fogorvost, és kérjél fogbeültetést. Olyan lehet majd, mint a képen. nem fog többet fájni, és tényeg "csak" tisztán kell tartani.

Mindenképpen alaposan nézzél körül az ajánlatoknál, és nagyon gondoljad meg, hogy kire bízod magadat, kit fizetsz meg, mert olcsó, az, hát nem lesz. Idöigényes is, de megéri !

Sok sikert ! :-)

2021. okt. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Egyeshez még kiegészítő hogy többször jártam úgy hogy mutattam képet és pont tökéletesen olyat tudott kihozni így azért fodrász és fogászat között van némi különbség és nem jó példának :D.

2.fogbeültetésnél csak fogat fognak beültetni az üres részekre? vagy ez egy nagyobb kezelés lenne?

2021. okt. 2. 22:51
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

Pedig ezek borzalmasan mű fogak, nekem ilyeneket csináltak fentre és azóta még a családom előtt is csak úgy beszélek, hogy szinte semmi ne látszódjon a "fogaimból". Életem legnagyobb hibája volt, hogy nem mertem azt mondani a fogorvosnak, hogy dugja fel magának a fél milliós fogsor (9db fog volt ez nekem) én húzok innen a pcsába...


Egy normális helyet kell találnod felszerelkezve 1,5-2 millióval, sok fájdalomcsillapítóval és ennyi.

2021. okt. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5.pedig én örülnék ha "ilyen" fogaim lennének már a mostanihoz képest :D

nekem nem ad mű érzetet. persze ez mindenkinek más.

2021. okt. 2. 23:33
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok mindentől függ, hogy milyen kezelések várnak rád. Ha van laza 600.000-1.000.000 Ft-od, akkor menj magánfogászatra, fogszabályozósra. Rendberakják a fogaidat (pl. tömés), leszedik a fogkövet, felrakják a készüléket. Ha kell fogpótlás, annak hagynak külön helyet. A fogszabályozás 1-3 év készüléktípustól és problémától függően. Miután azzal kész vagy, kell majd helybentartó készülék, hogy ne mozogjanak vissza a fogaid, illetve ha nagyon nem tetszenek a fogaid alakja, akkor lehet kérni élpótlást is. De szerintem az egész procedúrán végigmenve nem fogod azt érezni, hogy kellene. Magánorvosnál rá tudsz kérdezni a helyes szájápolásra is, ott nem fognak hülyének nézni (sajnos tb-s rendelésen ez simán előfordul). Persze ne a te hibád, ezt valakinek meg kellett volna tanítania neked kiskorodban.
2021. okt. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Persze ne a te hibád, ezt valakinek meg kellett volna tanítania neked kiskorodban.

meg lett, csak én lusta voltam sokáig használni és idővel elfelejtettem de vannak végülis videók róla úgy nem ciki :D

2021. okt. 2. 23:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha koronát tetetsz az összesre, pont ilyen lesz.
2021. okt. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Aki azt írja hogy a mű fogsor vagy annak látszó fogsor visszataszító üzenem, jobb mintha fogatlan lenne! Van rà igénye igényes ember
2021. okt. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!