Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után szédülés?

Foghúzás után szédülés?

Figyelt kérdés
Ma délelőtt kihúzták az egyik bölcsességfogam, meg még egy fogam ami bele volt törve az inyembe és a gyökerei elég nehezen jöttek ki, sebész csinálta egyébként, varrni nem kellett. Antibiotikumot nem szedhetek mivel babát várok, elkezdtem szedulni utána vettem be egy fajdalom csillapitot ami megengedett terhesség alatt is. Normalis a szédülés foghuzas után, vagy kezdjek el aggódni, hogy valami gond van? Eléggé meg vagyok ijedve mindjárt a legrosszabbra gondolok.
2021. okt. 8. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:

nem biztos, hogy a foghúzás miatt szédülsz.


Kolléganőmhöz mentőt kellett hívni és a kórházban tért magához.. pedig csak egy mezei foghúzásra ment. Ezek után bármi lehet.

2021. okt. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Ittál ettél előtte?
2021. okt. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, ettem és ittam előtte meg itthon is már utána. A szédülés most jött rám nemrég egy órája kb, idáig semmi bajom sem volt meg főztem meg minden, aztán hirtelen a semmiből.
2021. okt. 8. 20:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha szükséges, terhesen is lehet, sőt kell is szedni antibiotikumot. Ha gyulladás áll fent, nagyobb az “

sokkal nagyobb baj mint az antibiotikum. Augmentint szoktak felírni várandósaknak, ha szükséges, nem magzatkárosító.

2021. okt. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!