Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csináljak ha mégse szeretn...

Mit csináljak ha mégse szeretnék elmenni az adott időpontra?

Figyelt kérdés
Szóval 1 héttel ezelőtt kaptam időpontot mára de meggondoltam magam és nem szeretnék elmenni. 2x jártam nála feleslegesen és nem szeretnék ismét hiába menni. Igaz fáj néha a fogam, meg van 2 amit kezelni kéne mert kitört de jobban mennék magán orvoshoz ahol tényleg ellátják a feladatukat és nem egy vagyok a sok közül. A múltkori időpont foglalás bonyolult volt, mert épp megzavartam őket kezelés alatt de a másik orvos mondta, hogy kopogjak be hát azt tettem de olyan ciki volt. Ezért se akarok igazán vissza menni. Hogy kéne szólni hogy nem megyek el az időpontra és új időpontot se szeretnék kérni? Nem akarom őket se megsérteni viszont nem akarom, hogy miattam legyen egy szabad órájuk. Hogy lenne érdemes? SZTK-s

2021. okt. 11. 06:43
1 2
 11/18 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem kell ezt neked megindokolni. Anno én nem kértem új időpontot, nem is kérdezték, de ha megkérdezik, akkor megmondod, hogy most újat nem akarsz, ennyi.
2021. okt. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
11.Köszi.:)
2021. okt. 11. 07:12
 13/18 A kérdező kommentje:

Bár még gondolkozom, hogy elmenjek de gyorsan míg van időm.

Lehet most pontot tudnék tenni a fájdalom végére. Jó ideje gyötör.

Viszont félek, hogy nem csinálnak ismét semmit.

2021. okt. 11. 07:14
 14/18 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Figyu, ha nem csinálnak semmit, akkor sem vesztesz, még utána mindig el tudsz menni magánba,vagy ha a felajánlott kezelést nem akarod ott, akkor megköszönöd és eljössz, magánba elmész.
2021. okt. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
14.Ez igaz, meg szerencse hogy közel van hozzám így nagyon időt se vesztek vele. Csak cikinek érzem a múltkori miatt hogy kopogtam meg minden de nem szidtak le csak ciki volt..
2021. okt. 11. 07:21
 16/18 anonim ***** válasza:
60%
Komolyan gondolod, hogy magán fogorvosnál nem egy vagy a sok közül ??
2021. okt. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

16..ez nem igazán a kérdésemre válaszolt.

Amúgy természetesen nem, de ott találni több féle orvost is nem úgy mint egy sztkban ahol egy valakihez vagy csak beosztva. Nem értem miért vagy kiakadva..(??)

2021. okt. 11. 07:44
 18/18 A kérdező kommentje:
na végül elmentem és örülök mert több mindent csináltak ott.
2021. okt. 13. 05:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!