Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Megtartottad a bölcsesség...

Megtartottad a bölcsesség fogad, ha nem csinált semmi egyéb problémát?

Figyelt kérdés
Nekem gyulladást csinál, mert még nem nőtt ki teljesen. Ezen kívül semmi probléma nincs vele. Doktor javasolta hogy ki kéne venni onnan, de inkább amellett döntöttem, hogy megpróbálom megtartani. Megéri?

2021. okt. 11. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Semmi hasznod belole szoval az se szamit ha van, es az se, ha nincs. Megerni nem fogja.
2021. okt. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Funkcionális szerepe nincs. Bajt viszont bőven tud csinálni. Hallgass a dokira.
2021. okt. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem gyulladás sincs, csak rossz helyen van. Addig nem teszem ki magam ilyen tortúrának, amíg nem muszáj. Egyszer betömettem fogorvos javaslatára egy fogat, ami nem is fájt: elrontották, begyulladt, gyökérkezelni kellett, letört, most már korona kell helyette... Rengeteg pénz és szenvedés a semmiért... Soha többet!
2021. okt. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metionin ***** válasza:
A bal oldaliakat igen, azok kifértek, bár amikor az alsó úgy döntött, hogy egy éjszakás műszak alatt ő bizony kinő, na akkor azt hittem lexopom magam. A jobboldaliak keresztbe fordulva pihentek az állkapocscsontomban, azokat műteni kellet.
2021. okt. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!