Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mire számítsak? (ki fogják...

Mire számítsak? (ki fogják szedni a bölcsességfogaimat)

Figyelt kérdés
Sajnos félig letörtek a bölcsesség fogaim mindkét oldalt és szájsebészetre megyek vissza. Még sosem voltam ilyenen és félek. Érzéstelenítőt adnak majd, hogy fognak hozzá férni? Mennyi idő nagyjából?

2021. okt. 11. 12:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Érzéstelenítőt kapsz, nem fogsz érezni semmit, lehet simán ki tudja emelni, nekem betört fogat is szedtek már ki gyökérfogóval. az hogy mennyi idő, az majd ott derül ki. Utána pár napig lesz majd rosszabb, lehet bedagad az arcod.
2021. okt. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Adnak érzéstelenítőt. Nagyra kell nyitni a szádat.
2021. okt. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ma lesz, gondoltam előtte érdeklődök :)

ez nem olyan szokott lenni hogy valami nagyon erős érzésteleníntőt adnak utána meg kábák szoktak lenni az emberek? vagy az minél van?

2021. okt. 11. 12:53
 4/13 anonim ***** válasza:

A YouTube videókban... Meg, ha kell mondjuk bekábítani a nem együttműködő gyereket. De az altatásos, csak nem mély.

Ha meg nem fér hozzá, akkor a vésővel kipiszkálja onnan úgy is. Akkor azt sem fogod érezni. Utána fáj.

2021. okt. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

másik kérdés:

ma csináltak röntgent ilyen mini röngtgen az egyik alsó fogamra amihez az ujammal kellett odaraknom azt a valamit..és az államhoz alulra tettek ilyen kicsi röngtengt viszont nem mondta hogy be kéne csukni a szemet, a gép se mondta mint máskor..de én becsuktam viszont nem biztos hogy időben vagy mi baj lehet ebből? azóta csomó idő eltelt amúgy. máskor mondta hogy csukjam be amikor ilyen fej körül volt de most nem mondott semmit...lehet ilyenkor nem kell? becsuktam persze csak nem tudom mi van.

2021. okt. 11. 13:29
 6/13 A kérdező kommentje:
nem akarok megvakulni de gondolom az azóta már megtörtént volna ha gond lenne...
2021. okt. 11. 13:31
 7/13 A kérdező kommentje:
mondjuk nem is a szemembe világított de ilyenekre ráparázok..
2021. okt. 11. 13:42
 8/13 A kérdező kommentje:
még annyi hogy ha kiszedik utána a bőrön ilyen lyuk marad vagy ott mi marad a helyén?
2021. okt. 11. 13:50
 9/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
Huhh, hát ezen a szembecsukáson mindig csodálkozok, mintha a szemhéj annyira ellenállna a röntgensugárnak, már ha oda el is jutna, de nem fog. Akiknek direktben a fejét röntgenezik, az sem vakul meg és az jóval nagyobb energiájú röntgensugár, mint egy fog röntgen.
2021. okt. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem kell becsukni. Lyuk marad de tele lesz véralvadékkal, azt nem szabad kiöblögetni, mert védi a sebet a fertőzéstől, de van amikor összevarrják a sebet.
2021. okt. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!