Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtét után...

Bölcsességfog műtét után fájhat a közvetlen mellette levő fog?

Figyelt kérdés
Eddig nem tűnt fel, hogy fájna de műtét után elkezdett érzékenyebb lenni. Ha harapok erősebben rá akkor fájdogál kicsit. Lehet amiatt mert ott munkálkodtak és hatással van rá vagy mi? Persze megmutatom orvosnak de előtte kérdezek. Meg a röntgen se mutatott arra fogra bajt azt hiszem.

2021. okt. 14. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg jelenleg gyulladasban van az inyed a mutet miatt, ezert fajhat.
2021. okt. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az lehet, mert nem mindig fáj.
2021. okt. 14. 12:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Fájhat ,nekem még foghuzas után is a műtét az meg durvább ne parazz pár nap és elmúlik.
2021. okt. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 petraa07 ***** válasza:
Pontosan az hogy kiszedték a dölcsifogad mellette lévő fog simán lehet egy jó pár napig érzékeny mert ahogy kiveszik a fogat a mellette lévő fogra is gyakorolnak ilyenkor némi nyomást. (nem szándékosan, ez elkerülhetetlen) Mikor nekem is kivették a bal alső 8as fogam a 7es fogam 2 hétig simán fájt, bár én fogszorítós is vagyok ez mellett. Majd elmúlik.
2021. okt. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem tegnap húzták ki mind a négyet és most az összes fogam fáj

Azt mondták ez normális, majd elmúlik

2021. okt. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem még a felette lévő fogaim is fájtak utána, kegyetlen volt. 2 alsó bölcsességfogamat műtöttek ki mélyen a csontból, vízszintesen feküdtek. Nagyon hosszú és fájdalmas volt a gyógyulási idő. Hálát adok az égnek , hogy a felső kettőhöz nem kell nyúlni.
2021. okt. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!