Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csináljak ha az orvos...

Mit csináljak ha az orvos több ampulla zsibbasztot be adott de nem hatott és borzasztóan fájt?

Figyelt kérdés
2021. okt. 14. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha már múlt idő, akkor mit kéne csinálnod?
2021. okt. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Mondtad ezt az orvosnak is??
2021. okt. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván gyulladásban voltál. Akkor a világ összes lidokainját befecskendezheti, szrt sem ér.
2021. okt. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2

Igen mondtam de azt mondta hogy begyulladt fognak nem fog hatni amúgy se.

2021. okt. 15. 04:48
 5/9 A kérdező kommentje:

1

Hát valamit kéne hogy a következő ne fájjon mert meg kell menjek és egy fogászati kezelés zsibbaszto nélkül borzalmasan fáj.

Annyira fájt nekem is mintha nem kaptam volna zsibbaszto hát azt hittem hogy nem élem túl míg gyokerkezelte.

2021. okt. 15. 05:18
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
És muszáj volt azonnal megcsinálni? Csak mert amikor nekem volt ilyen, nem nyúlt hozzá a fogorvos, hanem kaptam antibiotikumot, és amikor lement a gyulladás, akkor kellett visszamennem.
2021. okt. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6

Igen muszáj volt már megcsinálja mert már majdnem szajzarat kaptam.

2021. okt. 15. 07:37
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

Akkor viszont muszáj volt megcsinálja. Max elküldhetett volna szájsebészetre, ott lehet, elaltattak volna.

Ugyanezzel a foggal kell menned tisztításra? Akkor már nem fog fájni.

Ha másikkal, akkor csak akkor lehet ilyen gond, ha be van gyulladva. Abban az esetben meg kezelés előtt szoktak adni antibiotikumot, és visszahívnak későbbre

2021. okt. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem tudsz mit csinálni sajnos..én is így jártam. 3 antibiotikum kúrát csináltam végig, nem akart lemenni a gyulladás..szóval neki ugrottunk úgy. Sose felejtem el :D Kaptam 3 rendes szurit, meg kaptam egy olyat, ami az egész állkapcsomat elzsibbasztotta, kivéve azt az egy fogat.. hát.. potyogtak a könnyeim. Szóval nyugi, csak akkor fáj így, hogy ha be van gyulladva.
2021. okt. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!