Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Megbökött begyulladt íny?

Megbökött begyulladt íny?

Figyelt kérdés
Úgy két hete megbökhettem az ígyem mert picit feldagadt és úgy tűnik hogy begyulladt, mintha lenne benne kis folyadék :/. Azt hittem magától elmúlik, szóval nem is foglalkoztatott annyira, mivel nem fáj. Ahhoz képest amilyen volt, már sokkal jobb. Hülyeség lenne kamillateával öblögetni vagy ilyesmi? Tudtok erre valami otthoni praktikát?

2021. okt. 21. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:
A kamilla tea sokat segít. Esetleg fokhagyma. Ott ahol begyulladt harapj rá egy fokhagymára 1-2 percig tartsd a szádbam majd köpd ki. Ezt napi 2x meg lehet ismételni.
2021. okt. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a Gengigel gél segített amikor megszúrtam az ínyemet, napjában többször be kell vele kenni és leviszi a gyulladást.
2021. okt. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!