Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tud fájni egy gyökérkezelt...

Nicola73 kérdése:

Tud fájni egy gyökérkezelt rágófog ?

Figyelt kérdés
Van egy bal felső rágófogam. Nagyon fájt amikor ráharaptam. Jó erős tömés volt benne. Elmentem a fogorvoshoz és a röntgen kimutatta, hogy ez egy gyökérkezelt fog és semmi baja, viszont a két rágófog között bacilusokat talált a fogorvosnő. Kipucolta és kaptam rá Dalacin antibiotikumot. 2-3 napig fájt még, szedrem rá Algoflexe-et. Ma délután már nem fájt az inyem kicsit dagadtabb volt arra kaptam Gengigel-t ami visszahuzza az inygyulladást. Viszont harapásra még mindig érzékeny. Most tartok a Dalacin felénél, szóval még nem szedtem végig. Sajnos korábban már ki kellett húzni egy rágófogamat gyulladás miatt. Ti hogy látjátok ? Van esélyem hogy meggyógyuljon ?

2021. okt. 23. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Tud, ha nem végeztek alapos munkát.
2021. okt. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez egy 10 éve betömött fog. Kíválló állapotban. Eddig semmi bajom nem volt vele. Úgy kezdődött hogy harapásra fájni kezdett. Csodálkoztam a röntgen eredményén, mert semmi baja a fognak.
2021. okt. 23. 20:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak akkor fájhat ha maradt benne gyökér. Ha nem maradt akkor lehet esetleg az ínyed is.
2021. okt. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!