Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Magán szájsebészeten mennyi...

Magán szájsebészeten mennyi időre adnak időpontot? (bölcsességfog műtétre)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy rendelő válogatja, mert mindenhol más a forgalom, de kíváncsi vagyok személyes tapasztalatra.

Pl ha telefonáltatok egyik nap, mikorra adtak időpontot, mennyire hosszú a várólista. Települést is írjatok légyszi.



2021. okt. 24. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Kertem idopontot, de mar telefonban elmondtam, hogy bolcsessegfog miatt es valoszinuleg mutet lesz belole.

Kb 5 nap mulva fogadtak, volt rontgen,megbeszeltunk mindent (igazabol nem voltam surgos eset, mert nem fajt semmi, de lattam, hogy nonek a bolcsessegfogaim es muszaj kivenni oket, mert nem fernek el, ezt mar 10 eve megmondtak rontgen alapjan, csak akkor meg egyaltalan nem kezdtek el noni) es az elso mutet kb 3 hetre ra volt.

Budapesten volt.

2021. okt. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Általában 1 hét, de előfordulhat hogy valaki lemond egy időpontot, és akkor akár 1-2 napon belül is tudnak fogadni az illető helyére.
2021. okt. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is úgy csináltam, mint az egyes. Nos engem hazaküldtek röntgen nélkül, hogy nem látják a fogamat, nincsen... Csak mert nem volt kinőve. Azóta i nő és nyomja össze a fogaimat... Itt a városban csak ez van. A körzetis szerint meg van neki hely...
2021. nov. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!