Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Màsnak is volt már olyan...

Màsnak is volt már olyan érzése mikor belépett egy állami fogorvosi rendelöbe,mintha magánba ment volna?

Figyelt kérdés
Tegnapelött el kellett mennem a sürgősségire mert fájt a fogam,féltem,de nem is kellett sokat várnom,kb 1 óra alatt már sorra is kerültem.Beléptem,két fiatal kedves lány fogadott,mondták hogy ne féljek,nem fog fájni,gyorsan túlleszek rajta,mosolyogtak,nyugtattak és tényleg profin ellátták.A rendelő is korszerű volt,tiszta volt,jól felszerelt,mintha magán orvosnál lettem volna.Másnak is volt már ilyen tapasztalata?Más is csalódott már kellemesen állami fogászaton?

2021. okt. 30. 11:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Aztán ha ki kellett volna műteni egy betört gyulladt foggyökeret,az lehet hogy fájt volna
2021. okt. 30. 11:08
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Az iskolai fogaszaton volt legutobb jo elmenyem allamival. Mar vagy 15 eve. Ok normalisak, kedvesek voltak. 😃
2021. okt. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Szerencsére nem kell sűrűn orvoshoz mennem, de ért már kellemes meglepetés. Amikor csak kísérőként mentem vagy látogatóba szintén volt olyan érzésem, hogy nincs is annyira romokban az egészségügy. Mondjuk volt 2 nagyon negatív élményem, de örülök, hogy nem több
2021. okt. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

Iskolai fogászaton kesztyű nélkül turkált a szánkban a doki.

Felnőtt koromban 1x mentem a fogammal sürgősségire, rengeteget kellett várni, bunkók voktak, meg se akartak vizsgálni. Végül nagy nehezen megtették..

Körzeti fogorvoshoz is benéztem egyszer,mert letört a fogam. Kitépegette a látható részeit, a gyökeret benne hagyta.

2021. okt. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Most ha vissza tudnék menni az időben,betömetném a lyukas fogaimat egyből,nem várnám meg,amikor már nem lehet megmenteni.Emlékszem amikor gyerek voltam,rendszeres fogmosással lejött a fogkő is.Nem kellett orvossal leszedetni.
2021. okt. 30. 11:27
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Persze, nálunk olyan a fogorvosi rendelő, hogy egyik másik full magán is megirigyelheti. Van is az orvosnak magánrendelése is, kb mindenki hozzá akar bekerülni, annyira népszerű. Szerencsére egyelőre még nem tervez megválni a körzetétől, de amennyi magánbetege van, ez inkább csak a jófejsége miatt van, nem azért, mert annyira rászorul.
2021. okt. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
Sajnos Magyarországon még nem tapasztaltam ilyesmit.
2021. okt. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%
Nem tapasztaltam én sem ilyesmit. Inkább mintha Kongóba mentem volna. Bunkó és dilettáns orvosok, igénytelen rendelő. Pedig megyeszékhely.
2021. okt. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A BLESZ is ilyen. Állami, egészségügyi, ingyenes, és egyszerűen meseszép.


Amikor meg a karom volt eltörve, a Honvéd kórházba kerültem, az is csodaszép volt, tiszta, és teljesen profin elláttak.


Később ugyanazzal a sérült karommal kellett gyógytornára is mennem, az meg a 13. kerületben volt. Ott talán nem volt minden új, de a gyógytornász rendelő szuper volt, jól felszerelt, a lány pedig egy angyal volt. Pár hét alatt jobb lett a karom, mint a baleset előtt volt.


A fehérvári kórház elég lepukkant, régi, viszont profin dolgoznak. Ott szült a feleségem, mindent nagyon jól megcsináltak - ingyen.

2021. okt. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk a körzeti fogorvosi rendelő egy teljesen új épület, szép, modern környezet, jöl felszerelt, kedvesek. A fogorvosi ügyeletet is megjártam egyszer, pozitív élmény volt az is.
2021. okt. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!