Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit jelent az hogy nyomásérzék...

Mit jelent az hogy nyomásérzékelős az elektromos fogkefe?

Figyelt kérdés

Két fogkefe között vacilálok (Oral B D100 és Pro 750)

A pro az kétszer annyiba kerül, mint a D100, megéri egyáltalán azt megvenni? A pro-ban van nyomásérzékelő (ami nem tudom mit takar, mi a funkciója) az olcsóbbnak meg nincsen ilyenje elvileg.


Köszönöm szépen előre is a válaszokat!



2021. nov. 3. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom akkor megy ha hozzá nyomod a fogadhoz


Tehát ha kiveszed a szádból akkor leáll

2021. nov. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Erről olvastam. Ugye ha túlerősen nyomnád rá az roncsolja a fogakat. Emiatt van benne az érzékelő. Nagyobb nyomás hatására csökkenti a kefe sebességét. Így nem roncsolja a fogakat
2021. nov. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam. De ha tényleg ennyi, akkor jó nekem a másik fogkefe is. Tudom én magamnak ki be kapcsolni.
2021. nov. 3. 16:04
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogmosáskor (főleg elektromos fogkeféknél) a túl nagy nyomás (tehát ha túl erősen nyomod a fogadnak) káros lehet a zománcra. A nyomásérzékelős fogkefék jeleznek neked (modellenként eltér.. Van aminek rezeg a nyele, van amelyik hangot ad ki, van amelyiken egy lámpa villan fel, van amelyik lelassítja a fej forgását) ha túl erősen nyomnád a fogadhoz, így elkerülhető az ebből adódó károsodás. Ha enyhítesz a nyomáson az érzékelő kikapcsol és folytathatod tovább.
2021. nov. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Aha, értem. Köszönöm szépen a segítséget, na ez már hasznosabb.
2021. nov. 3. 16:05
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, szuper! Akkor lehet mégis ilyen nyomásérzékelőset választok. Lezártnak tekintem a kérdést. Ment a zöld.
2021. nov. 3. 16:07
 7/9 anonim ***** válasza:
nincsmit :)
2021. nov. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na, mit vettél?
2021. nov. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Pro 750-et, kicsit sem bántam meg szerencsére, nagyon jó. Egyszerű, jól is néz ki, és egész sokáig is bírja az akksi. ( ja és sokkal jobb így fogat mosni, mint egy fogkefével)
2021. nov. 14. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!