Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A felső ajkamon kijött egy...

A felső ajkamon kijött egy nap alatt 4 herpesz. Mitől van? Mivel kezeljem?

Figyelt kérdés
2008. dec. 12. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg gyengült az immunrendszered.Akkor szokott támadni a herpesz.Bármilyen rávaló gyszertári kenőcs jó rá,hamarabb elmúli tőlük,én már mind próbáltam.És ha veszel ilyet akkor legközelebb ha érzed,hogy jön ki,már be is tudod kenni,és nem lesz olyan nagy a hólyag.

De viszont ha a herpeszed gyakran ismétlődik akkor menj el bőrgyógyászhoz,tud írni gyszert,és javasol immunerősítőt is.

2008. dec. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vény nélkül is lehet kapni olyan gyógynövényes szereket amiket akkor kell szedni ha érzed hogy kezd kijönni a herpesz (pl. epavir) és ilyenkor nagy mennyiségben tanácsos c vitamint is fogyasztani mert ezek rásegítenek az immunrendszerre és nem, vagy sokkal gyengébben fog kijönni a herpesz. Ha már kijött akkor sok mindent nem lehet tenni, kenegesd vagy ragassz rá compeed tapaszt.
2008. dec. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Vectavir vált be a legjobban. 4 nap alatt csodát csinál. Valószínű az immunrendszered gyengült le. Kicsit túlhajthattad magad.
2008. dec. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért jött ki NÉGY , mert valószínüleg nem ügyeltél a higéniára!! A herpeszhez nem szabad állandóan hozzányulni, mert így nagy az esélye annak, h amikor véletlenül egy ép szájrészhez ér a kezed..továbbfertőzöd magad!!

Gyakrabban kell kezet mosni, no meg azokat az evő és ivóeszközöket, amiket használsz.... gyakrabban kell elmosni!


Javaslom iváshoz a szívószálat!

2009. febr. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!