Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire normális a fájdalom...

Mennyire normális a fájdalom bölcsességfog műtét után?

Figyelt kérdés

Az előző mutétnél varratszedésig fájt, utána sokkal jobb lett. Most viszont 1 hete volt a műtét, tegnap a varratszedés, de semmit sem javult. A seb szép, nem is az fáj, hanem ott oldalt ahol oda volt varrva, illetve az egész állkapcsom, kisugárzik az arccsontomba is. Gennyet nem láttam, sokat öblögetem, hátha kijön belőle valami.

Elviselhetetlenül fáj, 1 hét alatt megettem 1 doboz flektort és most tartoo a 3. doboz cataflannal. Pedig nem szoktam gyógyszert enni, csak fejfajásra egy fél algopyrint és kész, de ez nagyon fáj.


2021. nov. 11. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos mit mondott, meddig normális? Csak említetted a varratszedésnél. Nekem nem fájt pár napnál tovább.
2021. nov. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azt mondta, ha nem múlik, menjek vissza és megnézi, de csak szerdánként van egyenként.

Így is meg volt lepődve, hogy még fáj, meg hogy a flektor, amit felírt, az elfogyott. Még éjszaka is felkelek a fájdalomra, mikor kimegy a fájdalomcsillapító hatása. Lehet holnao felhívom őket, hátha másik orvos megnézi

2021. nov. 11. 23:32
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Ez már semmiképpen nem normális, valami nyomhat egy ideget. Mindenképpen nézesd meg. Jobbulást!
2021. nov. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp hívd fel a rendelőt. Nekem is ilyen brutális fájdalmam volt, amire a fogorvos csak legyintett, hogy egy-két nap és majd elmúlik... Ja, persze... Két hét elteltével belátta, hogy ez nem normális és felírt antibiotikumot, ami rendezte a dolgot. Nem biztos, hogy neked is antibiotikum kell, az azonban biztos, hogy nem normális az ilyen mértékű és ennyi ideig tartó fájdalom, ezért mindenképp hívd fel a fogorvost!
2021. nov. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szedtem az antibiotikumot, ma fogyott el. Felhívtam őket, ma megyek vissza, csak nincs ma fogdoki csak dentalhigiénikus és fogszabályzós, de azt mondták kerítenek vkit, aki megnézné
2021. nov. 12. 11:31
 6/7 A kérdező kommentje:

Voltam a dokinál, a fogszabályzós orvos nézte meg végül, megtapogatta körülötte az ínyt és ennyi :/

Azt monsta teljesen normalisan néz ki, van akinél nehezen gyógyul, 2-3 hét alatt el kell múlnia.


Nem nyugtatott meg, nem hiszem hogy normális, hogy még az arccsontomba is kisugárzik a fájdalom, pedig az alsó fogam szedték ki

2021. nov. 13. 19:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi lett végül veled? Meggyógyultál?
2022. jan. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!