Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzósok tudnátok...

Fogszabályzósok tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

2018 júliusában rakták fel a rögzített fogszabályzóm felülre.

Tavaly tavasszal le akarta szedni de a vírusra hivatkozva azt mondta,nem lehet.Januárban megyek vissza de még akkor sem akarja leszedni...

Nem túl sok idő ez? Tönkre fognak menni a fogaim?


2021. nov. 23. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég érdekes fogorvos lehet. Én eleve 4-6 hetente járok kontrollra, és a vírusos korlátozás óta már eltelt másfél év majdnem (amikor nem lehetett fogorvoshoz menni), azóta 100x leszedhette volna.
2021. nov. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ebben mi volt a nagy kamuzás, "kedves" első?😉


#2

Nekem kontroll kb. 2-3 havonta van..amit egy másik fogszabis barátomtól hallottam,hogy a gumikat is havonta cseréli a fogorvosa.. na nekem 3,5 év alatt 3x cserélte le,a színeseket is csak akkor,ha leszakadtak. Panaszkodtam is,hiszen drága orvos de a munkája 0...

Azt nem tudom,hogy át lehet-e menni másik orvoshoz így kezelés közben? Szívesen váltanék..

2021. nov. 24. 06:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Biztosan vannak orvosok, akik atveszik a félbemaradt kezelést, ezt meg kell kerdezned személyesen tőlük.

Mindenképpen javaslom, hogy válts orvost, mert ez egyáltalán nem normális, ahogy a te kezelesed zajlik, én ilyenről még soha nem hallottam. Az meg még rosszabb, ha közben jól lehuz pénzzel.

2021. nov. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!