Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi idot vesz igenybe egy...

Mennyi idot vesz igenybe egy fog gyokerkezelese es egy korona felhuzasa ra?

Figyelt kérdés
Kulfoldon elek, es nagyon horribilis ara lenne ennek a dolognak. Arra gondoltam, hogy Mo. - n megcsinaltatom, de tobb mint 2 hetre nem tudok hazamenni egyszerre. Szerintetek beleferne 2 hetbe? Es arba kb menni lenne?
2021. dec. 29. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Hogy normálisan meg legyen csinálva 2-3-4 hét lenne ideális.

Mindez a fogadtól függ, na meg az orvostól.

1 korona általában 30ezer Ft környékén van.

2021. dec. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy csináld,hogy elsőnek gyökérkezeltesd. Utána menj haza és majd,ha újra tudsz jönni,akkor a korona. A gyökérkezelés minimum két alkalmas,de van,hogy három, mert a doki rak bele gyógyszeres tömést. Korona az én dokimnál 3-4 nap alatt megvan. Ára hetvenezer (cirkon) plusz a gyökérkezelés.
2021. dec. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Minden esetben kell gyokerkezeles?
2021. dec. 29. 18:34
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem

Ha erős a fog és nincs vele probléma , max lyukas

De akkor tömés után érdemes megvárni hogy érzékeny vagy sem mert ha korona kerül rá és érzékeny marad, utána macerásabb a dolog

Végeznek ugyan gyökér kezelést koronán keresztül,de nem mindenki vállalja be

2021. dec. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A gyokerkezeles mennyire fajdalmas? Mennyi ido utan lehet a fogat lecsiszolni utana? Vagy a 2-t lehet egyszerre is?
2021. dec. 29. 21:21
 6/10 anonim ***** válasza:

Érzéstelenítés mellett semennyire , utána pedig nekem nyomásra érzékeny volt 1-2 napig.

Elenyésző.

Gyk, csiszolás, tömés - lenne a menete de kérdezd meg azt akihez mennél majd,hogyan lenne megoldható a te esetedben.


Milyen állapotban van a fogad?

2021. dec. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Eleg rossz allpotban van. Egy hatalmas tomes van benne, ami idovel morzsolodott, aztan lett egy masik lyuk is. Szerintem fele fog mar meg sincs. Mar most van, hogy faj, ragni sem ragok rajta nagyon.

Nem tudom, hogy nem lenne e egyszerubb kivenni ezt az 1 fogat, es a mellette 2re tenni koronat ami fogna a kozepsot.

2021. dec. 29. 23:48
 8/10 anonim ***** válasza:

Húzás után gyógyulásig biztos nincs lenyomat készítés.

Telefonálj, hátha megtudsz valamit

2021. dec. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csappal is meglehet erősíteni a fogat szóval emiatt nem kell feltétlen 2 másik jó fogat lecsiszolni vagy lehet a helyére implantátumot tenni az 3-4 nap alatt kész van. Dr. Kelemen Pétert nagyon ajánlom (azonnali terhelésű implantátumot használ azért ilyen gyors) de ha nem az implantátumot választod akkor is őt ajánlom. Relax Dentál Center a rendelője neve párizsi U. 1
2021. dec. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom eddigi valaszokat! Meg az a variacio is eszembe jutott, hogy itt kulfoldon megcsinaltatnam a gyokerkezelest es csiszolast, autan hazarepulnek. Otthon vajon vallalnak e ugy, hogy a mas altal csiszolt fogra tennek ra a koronat?
2021. dec. 31. 01:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!