Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Reális, hogy magán fogszabályz...

Reális, hogy magán fogszabályzó szakorvos 1 hónap múlvára tud csak időpontot adni?

Figyelt kérdés
Magánrendeléseken általában mindig 1-2 hét szokott lenni..

2022. jan. 13. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1 honap? Akkor meg szerencsed van! Igen, meg maganrendelesen is realis. Allamin meg kb mire eljutsz az elso konzultacioig, az 6 honap minimum :D

De biztos ez is helytol fugg es lehet talalni olyat, aki napok mulvara ad idopontot, barmi lehet.

2022. jan. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne reális? Keresett orvos, de az is lehet, hogy lesz szabin egy hetet. Szerencsére a fogszabályozás nem életmentő beavatkozás, hogy ne lehessen várni vele egy hónapot.
2022. jan. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen reális, én magán helyen 2 hónapra kaptam az elején. Sőt, annyira sokan vannak náluk, hogy a soron következő állításra is pl azt mondta a doki, hogy 1 hónap múlva kellene visszamenni, de az asszisztens csak 7 héttel későbbre adott időpontot.

Igaz, engem is bosszantanak ezek.

2022. jan. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen teljesen normális . Államin vagy 6 hónap minimum szerintem.

Nekem úgy lett nyáron 1 hónap magán dokinál , hogy családunk régi barátja a doki és így egy kevés protekcióval sikerült időpontot szerezni mivel alap esetben nála 2 hónappal későbbre lett volna időpont .

Állitásra úgy vannak az időpontok , hogy az idei évre előre meg kaptuk az időpontokat , de így is elő fordul , hogy tolódik pár nappal ide-oda

2022. jan. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Ez teljesen reális. Én mikor kértem időpontot rá 6 hónara tudtak adni. Aztán is mindig el telt 3-4 hónap az időpontok között. Már egy éve bele keztdem és pár hét múlva lesz fogszabályzóm. Ez hosszú folyamat.
2022. febr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
magán fogorvos 6 hónapra rá adott időpontot?
2022. febr. 7. 17:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen. Itt Hollandiába így történt.
2022. febr. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem Tatán (magán) egy hónapon belül lezajlott minden. November elején mentem konzultációra következő héten talán mintavétel, 30.-án pedig felkerült a fogszabàlyzó is. Persze előtte levő időszakban már megvolt minden, bölcsességfogak eltávolítása, tömèsek..

De lehet ez a ritkább :D

2022. dec. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!